PlayStation Plus'ın ücretsiz Ağustos oyunları açıklandı - Haberler - indir.com

PlayStation Plus'ın ücretsiz Ağustos oyunları açıklandı

Tahmini Okuma Süresi : 2 ' 19 ''   Yayınlanma Zamanı : 2020-07-28 20:31:03
Editör : Özlem Özbek
Kategori : Oyun

Teknoloji dünyasının başarılı isimlerimden Sony'nin her ay ücretsiz oyunlar sunduğu abonelik sistemi PlayStation Plus'ın önümüzdeki Ağustos ayında vereceği ücretsiz oyunlar ortaya çıktı. Kullanıcılar, temmuz ayında ücretsiz olarak sunulan oyunları Ağustos ayının başına kadar oynamaya devam edebilecekler. Sony, kullanıcıların PlayStation sistemlerinden en iyi şekilde yararlanmasını sağlayan bir abonelik hizmeti olarak karşımıza çıkan PlayStation Plus ile abonelerine her ay içerisinde ücretsiz oyunlar sunuyor. Bu bağlamda geçtiğimiz ay NBA 2K20, Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration ve Erica oyunları PS Plus aboneleri için ücretsiz olmuştu.

Temmuz ayının sonuna yaklaştığımız şu günlerde gelecek ay içerisinde ücretsiz olarak sunulan oyunlar daha da merak edildi. Kullanıcıları daha fazla bekletmek istemeyen Sony de ağustosta ücretsiz olacak PlayStation Plus oyunlarını açıkladı. Gelin, önümüzdeki ay boyunca PS Plus'ta ücretsiz olacak bu oyunlara daha yakından göz atalım.

Playstation Plus Aralık 2018 ücretsiz oyunları açıklandıPlaystation Plus Aralık 2018 ücretsiz oyunları açıklandı

Fall Guys: Ultimate Knockout

Ağustos ayı içerisinde PlayStation Plus'ta ücretsiz olacak oyunlardan ilki, geliştiriciliğini Mediatonic'in üstlendiği Fall Guys: Ultimate Knockout. 100 kişilik çevrimiçi bir arenaya sahip olan bu oyunda, esas amacınız karşınıza çıkan engelleri aşarak ayakta kalan son kişi olmak. Bu sandığınız kadar kolay olmayacak. Hayatta kalan son kişi olmak adına size sunulan güçlendiricileri toplamalı, gelişim sağlamalı ve çok daha uzun süre ilerleme kat etmelisiniz. Arkadaşlarınızla keyifli anlar geçirebileceğiniz oyunun tanıtım videosunu hemen yukarıdan izleyebilirsiniz.

Call of Duty: Modern Warfare 2 Campaign Remastered

Gelecek ay içerisinde PS Plus ile ücretsiz olacak bir diğer oyun ise Call of Duty: Modern Warfare 2 Campaign Remastered. 2009'da piyasaya sürülen orijinal oyunun yeni nesil için tamamen yenilenmiş hali olan bu oyunda, dünyayı çöküşün eşiğine getiren ölümcül ve yeni bir tehdide karşı mücadele etmeniz gerekiyor. Tanıtım videosunu yukarıdan izleyebileceğiniz oyunda sürükleyici, aksiyon dolu bir macera sizleri bekliyor. Ağustos ayında ücretsiz olacak PlayStation Plus oyunları bu şekildeydi. Yazımızı noktalamadan önce Call of Duty: Modern Warfare 2 Campaign Remastered'ın yarından itibaren, Fall Guys: Ultimate Knockout'un ise 4 Ağustos'tan itibaren PS Plus aboneleri için ücretsiz olacağını belirtmekte fayda vardır. Oyunda kazanmanız gereken ödülleri kazanarak ilerleme kat etmeye hazırlanın.

 

 


PlayStation Plus Nedir? Ocak ayı ücretsiz oyunlarıPlayStation Plus Nedir? Ocak ayı ücretsiz oyunları
PlayStation Plus ocak 2020 ücretsiz oyunları belli olduPlayStation Plus ocak 2020 ücretsiz oyunları belli oldu
PlayStation Plus Ocak 2020 oyunları belli olduPlayStation Plus Ocak 2020 oyunları belli oldu

PAYLAŞ