PlayStation 5 kutu içeriği içeriği belli oldu - Haberler - indir.com

PlayStation 5 kutu içeriği içeriği belli oldu

Tahmini Okuma Süresi : 1 ' 37 ''   Yayınlanma Zamanı : 2020-09-15 17:31:02
Editör : Görkem Günay
Kategori : Teknoloji

PlayStation 5 kutu içeriği içerisinde nasıl donanımlar sunacak? Kutu içeriği hakkında son bilgiler bu yazımızda yer alıyor.

Tasarımı değişen konsolların iyi kötü nasıl bir yapıya sahip olacağı henüz belli oldu. Konsolların tasarımının nasıl olacağı ya da donanımlarının nasıl olacağı gibi bazı bilgiler yer alıyor. Bu bilgiler detay kazanacak çünkü bu bilgilere ek bilgiler 16 eylül de verilecek.

Ağustos ayında en çok indirilen PlayStation oyunlarıAğustos ayında en çok indirilen PlayStation oyunları

Konsol, detaylı olarak tanıtıldığı zaman tanıtımın arsından satışlar başlayacak. Kasım ayı gibi de satışların olması bekleniyor. Satış tarihi yaklaştığı için konsolların stok detayları da gözükmeye başladı. Son PS5 stok kodunda yeni oyun konsollarının kutu içeriğini gösteren bir sızıntı da gerçekleşti.

PlayStation 5 Kutu İçerisinde Neler Sunacak?

Konsolların stokları hakkında detayların verildiği belgelere göre iki ayrı kutu bulunacak. Bir kutuda standart bir kutu da ise dijital olarak isimlendirme yapılacak. Her ne kadar isimler farklı olsa da aslında kutu içeriği aynı olacak.

Her iki konsol modelinin de kutusunun içerisinde yer alacak içerikler şöyle:

  • HDMI kablosu
  • DualSense kablosuz oyun kolu
  • AC güç kaynağı
  • 825 GB SSD disk konsolun içerisinde
  • USB kablosu
  • Kullanım kitapçıkları
  • Astro’s Playroom adında konsollar için geliştirilmiş olan bir oyun.

Şimdilik kutu içeriğinde yer alacak ürünler bu listede yazdığımız ürünler gibi duruyor. PS5 detaylı tanıtım sonrasında kutu içerisinde yer alacak olan materyallerde netlik kazanabilir. Tanıtımın 16 Eylül olduğunu bir kez daha hatırlatmak gerekiyor.PAYLAŞ