Phil Spencer Project Scorpio hakkında duyuru tarih verdi - Haberler - indir.com

Phil Spencer Project Scorpio hakkında duyuru tarih verdi

Tahmini Okuma Süresi : 1 ' 42 ''   Yayınlanma Zamanı : 2017-04-18 16:45:00
Editör : Duygu Darılmaz
Kategori : Oyun

Project Scorpio'ya dair yetkililerden yeni açıklamalar gelmeye devam edior. Xbox'ın önde gelen isimlerinden Phil Spencer, birkaç gün önce Xbox'ın resmi internet sitesinden bazı açıklamalarda bulundu. Bu açıklamalara bakıldığında, Spencer oyun konsoluna dair amaçladıkları şeyler ve yaptıkları hakkında bilgi verdiği görüldü. Phil Spencer, açıklamasında en güçlü konsolu yaptıklarının da altını çizerek, iddialı konuşmalarda bulundu.

Phil Spencer açıklamasına'Biz, sizleri aklımızda tutarak en güçlü konsolu yaptık. Endüstrimizin yaratıcılarını aklımızda tutarak en güçlü geliştirici platformunu yaptık. PC ile konsol oyuncularını Xbox Live, en hızlı, en güvenilir çoklu oyuncu ağı ve yeni nesil yayın servisi Beam aracılığıyla birleştiriyoruz. Sonuç olarak sadece o platformda bulunan, çoklu platform, bağımsız ya da AAA olup olmadığını gözetmeksizin iyi oyunları önemsediğinizi biliyoruz. Bu yıl içerisinde sadece Xbox One'da olacak olan ve Project Scorpio'da daha iyi oynanacak olan oyun çeşitliliği ile gurur duyuyoruz. Project Scorpio'yu yayımlama partnerlerimizin bomba gibi olan çoklu platform oyunlarının oynanabileceği en iyi konsol olması, yakın zamanda çıkmış olan oyunların gerçek 4K çözünürlüğe kolayca yükseltilebilmesi ve sevilen, geriye uyumlu oyunların hiç olmadığı kadar iyi oynanabilmesi için tasarladık.' diye konuştu.

Spencer açıklamasının sonunda da şunları söyledi; 'Project Scorpio ile katettiğimiz aşamalarla ve bunun dünya etrafındaki oyuncuların tutkusuna yakıt olan yaratıcılar için taşıyacağı anlam ile gurur duyuyorum. Xbox Takımı'ndaki herkesin adına, tutkunuz ve desteğiniz için teşekkür ederim. Project Scorpio ve hayret verici oyun tecrübesini Haziran 2017'deki E3'te göstermek için heyecanlıyız.' Bu açıklamadan anlaşılan, Project Scorpio hakkında bilinmeyen her şey E3 2017'de oyuncularla paylaşılacak.

PAYLAŞ