Overwatch’tan Yepyeni Bir Kostüm! - Haberler - indir.com

Overwatch’tan Yepyeni Bir Kostüm!

Tahmini Okuma Süresi : 1 ' 20 ''   Yayınlanma Zamanı : 2019-08-16 09:33:02
Editör : Erkan Uluocak
Kategori : Donanım

Sevilen kahraman Winston için London Spitfire takımının renklerindeki Flying Ace kostümü, 29 Ağustos – 16 Eylül arası oyun içi mağazada.

15.08.2019 – Geçen yılın Overwatch Ligi Büyük Finallerinde (Overwatch League Grand Finals) adeta tarih yazan London Spitfire, bu büyük başarı şerefine Overwatch ekibi tarafından oyun içi bir kostümle ödüllendiriliyor. Sevilen kahraman Winston için gelen “Flying Ace” kostümü, 29 Ağustos – 16 Eylül tarihleri arasında Overwatch’ın tüm sürümleri üzerinden 200 League Token karşılığında satın alınabilecek.

Owerwatch'un Yeni Karakterleri ve Haritaları ÜcretsizOwerwatch'un Yeni Karakterleri ve Haritaları Ücretsiz

Maçlar Ne Zaman?

London Spitfire takımı 29 Temmuz’da Blizzard Entertainment’ın Irvine, California’da bulunan ofislerine bir ziyaret gerçekleştirdi. Takım, Overwatch League yayın ekibiyle birlikte Irvine kampüsünü gezdi ve kostüm üzerinde çalışan geliştiricilerle sohbet ederek kendileri adına hazırlanmakta olan kostümü önceden görme şansı elde etti. Bu ziyaretle ilgili video ilk kez bu gece 01.30’da 4. hafta Stage 4 maçları öncesindeki Watchpoint programında yayınlanacak. Kaçırmamanızı öneriyoruz. Maçları ve programı OverwatchLeague.com ya da Twitch.tv/overwatchleague adreslerinden izleyebilirsiniz.

League Token’lar oyun içi mağazadan satın alınabildiği gibi Twitch üzerinden Overwatch maçları seyredilerek de elde edilebiliyor. League Token’lar ve bu promosyonla ilgili detaylı bilgiler için adres, OverwatchLeague.com.


Owerwatch'ta 4. sezon yenilikleri de beraberinde getirebilirOwerwatch'ta 4. sezon yenilikleri de beraberinde getirebilir
Owerwatch ırkçı söylemlerle mücadele ediyor!Owerwatch ırkçı söylemlerle mücadele ediyor!

Overwatch’tan Yepyeni Bir Kostüm!


PAYLAŞ