OPPO'nun yeni akıllı telefonu ortaya çıktı - Haberler - indir.com

OPPO'nun yeni akıllı telefonu ortaya çıktı

Tahmini Okuma Süresi : 1 ' 24 ''   Yayınlanma Zamanı : 2020-07-03 14:31:02
Editör : Onur Köse
Kategori : Akıllı Telefonlar

Çinli telefon üreticisi Oppo’nun yeni akıllı telefon modeli alınan sertifikalarda ortaya çıktı. Ülkemizde de resmi olarak satışları bulunan bu markanın, TENAA tarafından yeni akıllı telefon modeli onaylandı. Sertifika da ortaya çıkan bazı detaylar modelin özelliklerini de gün yüzüne sunuyor. Modelin tasarımına dair ilk detaylara baktığımız zaman 162.2 mm uzunluğunda 75.0 mm genişliğinde ve 7.9 mm kalınlığına sahip bir model olduğunu görüyoruz. Boyutlar tarafında ise cihazın Oppo Reno 10x Zoom ile aynı boyutlara sahip olduğu gözüküyor. Bu kapsamda ise yeni modelin, eski model ile benzerliklere sahip olarak gelmesi bekleniyor.

Oppo’nun yeni modeli ortaya çıktı

Pete Lau'nun OPPO'ya geri döneceği iddia ediliyorPete Lau'nun OPPO'ya geri döneceği iddia ediliyor

Bu yeni modelin detaylarına baktığımız zaman modelin 6.2 inç büyüklüğünde bir ekran görüyoruz. Ekranın çözünürlüğü ve panel tipi noktasında ise herhangi bir bilgi yer almıyor. Ekranın bu kapsamda günümüzde daha yaygın olan 90 Hz tazeleme hızına sahip olması bekleniyor. PDYM20 ve PDYT20 model numarası ile iki modelin yer aldığı sertifikalarda, 5G bağlantı teknolojisinin de yer alacağı ifade ediliyor. Bu sebeple 5G destekleyen bir işlemcinin modellere güç vereceği bekleniyor.

Bu yeni Oppo modeli için diğer özellikleri noktasında karşımıza depolama alanı ve RAM gibi detaylar çıkıyor. Bu kapsamda her iki model için de 3945 mAh’lik bir batarya kapasitesi bulunduğu ifade ediliyor. Modellere baktığımızda bu kapasitesinin rakip cihazların gerisinde olduğunu görüyoruz.


OPPO Reno3 Serisi İle Yaratıcılığınızı Ortaya ÇıkarınOPPO Reno3 Serisi İle Yaratıcılığınızı Ortaya Çıkarın
OPPO Find X2 Pro kamera performansıyla hayal kırıklığı yarattıOPPO Find X2 Pro kamera performansıyla hayal kırıklığı yarattı