OPPO X ve League of Legends ortaklığı - Haberler - indir.com

OPPO X ve League of Legends ortaklığı

Tahmini Okuma Süresi : 1 ' 57 ''   Yayınlanma Zamanı : 2020-10-14 20:30:02
Editör : Onur Köse
Kategori : Akıllı Telefonlar

Teknoloji üreticisi OPPO, Riot Games ile yapmış olduğu uzun süreli bir anlaşma olarak League of Legends Dünya Şampiyonası 2020 ile iş birliğini duyurdu. Şirketten yapılan resmi açıklamaya göre OPPO Find X2 League of Legends Esports: World 2020 sürümü ve OPPO Watch League of Legends of Legends Limited Edition gibi biş birliğine özel ürünleri pazara sunacak. Diğer yandan bu ortaklık ile beraber resmi bir şarkı ve bir müzik videosu da yayınlanacak. Bu yılın ortaklığının teması “Efsane Olun” olarak belirlenmiş durumda. League of Legends, benzersiz bir oyun ortamı sunarak dünyanın dört bir yanından birçok oyuncuya bir efsanenin yolculuğu deneyimleme fırsatı yaşatıyor. Nexus’larını korumak için gece gündüz saatlerce pratik yapan oyuncular, gerçek bir efsane olma yolunda ilerliyor.

League of Legends’in OPPO’ya ilham veren özelliği ile oyunun ve oyuncularının tutkulu ve yenilikçi ruhu oldu deniyor.

OPPO Find X3 Pro'nun render görselleri yayımlandıOPPO Find X3 Pro'nun render görselleri yayımlandı

OPPO x League of Legends ortaklığı gerçekleşti

OPPO Küresel Pazarlama Başkanı William Liu, şunları söyledi: “LOL Esports’un akıllı telefonda ilk küresel iş ortağı olan OPPO, markayla yeniden iş birliği yapmayı ve kullanıcılarına özelleştirilmiş yüksek kaliteli ürünler sunmayı dört gözle bekliyor. Yalnızca bir e-spor simgesi olmakla kalmayan LOL, aynı zamanda OPPO’nun mükemmellik için çabalamak ve kullanıcıları için benzersiz deneyimler yaratmakla ilgili inandığı değerleri de paylaşıyor.” Riot Games’in Global Esports Ortaklıkları ve İş Geliştirme Başkanı Naz Aletaha ise konu hakkında yaptığı açıklamada “Hayranlarımıza LOL  Esports’tan ilham alan yüksek teknolojiye sahip ürünler sunmak için OPPO ile iş birliği yapmaktan mutluluk duyuyoruz.

 Geçen yıl, OPPO ile küresel turnuvada ortaklık yapan ilk şirket biz olduk. OPPO’nun tasarıma ve yeniliğe olan tutkusunu takdir ediyoruz. Birlikte, dünya çapındaki hayranlarımıza daha fazla eğlence sunmayı amaçlıyoruz” dedi.


OPPO A53s'in özellikleri ve fiyatı ortaya çıktıOPPO A53s'in özellikleri ve fiyatı ortaya çıktı
OPPO A15'in özellikleri sızdırıldıOPPO A15'in özellikleri sızdırıldı