OPPO Find X3 Pro'nun render görselleri yayımlandı - Haberler - indir.com

OPPO Find X3 Pro'nun render görselleri yayımlandı

Tahmini Okuma Süresi : 2 ' 27 ''   Yayınlanma Zamanı : 2020-10-12 16:30:02
Editör : Özlem Özbek
Kategori : Akıllı Telefonlar

LetsGoDigital, OPPO Find X3 Pro adlı akıllı cihazın render görüntüleri yayınlandı. Görüntülerde akıllı cep telefonun kenarları kaplayan bir ekrana sahip olacağı görüldü. Bununla beraber bu akıllı cep telefonda ekran altı kamera teknolojisinin yer alacağına dair ipuçları verildi. Find X modelleri ile akıllı cep telefon sektöründe büyük bir başarı ile yoluna devam eden OPPO, seride son olarak Find X2 modelini yayınlamıştı. Fakat OPPO, Find X2'yi uzun bir gecikmenin ardından mart ayı içerisinde kullanıcıların beğenisine sunmuştu. Konuyla ilgili olarak son çıkan haberlere göre OPPO, yeni Find X3 modelini yakın zaman içerisinde tanıtarak aradaki süreyi daha da kısaltmayı istiyor. 

Şu ana kadar OPPO Find X3 hakkında oldukça az bilgi ortaya çıktı. Fakat bugün yeni telefon serisinde yer alacak OPPO Find X3 Pro'nun render görüntüleri, LetsGoDigital tarafından yayınlandı. Yayınlanan render görüntülerinde OPPO Find X3'ün aşırı kıvrımlı ekranları en çok dikkat çeken nokta oldu.

Tanıtımı yapılan giriş seviyesi telefon Oppo A33 özellikleri ve fiyatıTanıtımı yapılan giriş seviyesi telefon Oppo A33 özellikleri ve fiyatı

OPPO Find X3 render görüntüleri ortaya çıktı

Ortaya çıkan görüntülerde gözüktüğü üzere OPPO Find X3, kenarları arka panele kadar uzanan bir kıvrımlı ekrana sahip olacak. Bu ekranın kenarları tamamen kaplaması nedeniyle doğal olarak telefonun güç ve ses açma / kapama tuşları da ortadan kalacak gibi gözüküyor. Bunun yanı sıra akıllı telefon, ön kısmında gözüken bir kamera bulundurmayacak. Lakin bu akıllı telefonda gözüken bir ön kameranın olmaması, burada bir kamera olmayacağı anlamına gelmiyor. OPPO, eğer bu render görüntüleri doğru bilgiyse bizlere ekran altı kamera teknolojisine sahip bir akıllı telefon sunacak. Tabii bunların yalnızca render görüntüleri olduğunu ve gerçeğe dönüşüp dönüşmeyeceğinin kesin olmadığını hatırlatmakta fayda var.

Cihazın bu render görüntülerine göre OPPO Find X3, arka kısmında üç kameradan oluşan bir kamera kurulumunu barındıracak. Kamera kurulumu, OPPO Find X2'nin kamera kurulumu tasarımına benzeyecek. Kurulum içindeki kameralar da muhtemelen Find X2'nin başarılı kameralarının gelişmiş versiyonlarına ev sahipliği yapacak. OPPO'nun tüm iyi teknolojilerini tek bir telefonda birleştirdiği Find X serisi, bu özelliği nedeniyle yeni akıllı telefonuyla da sektörde ses getirebilme potansiyeli taşıyor. Dolayısıyla yukarıda gördüğümüz render görüntüsünde yer alan teknolojilerin yeni OPPO Find X3'te de yer alması oldukça olası demek mümkündür.


Tanıtımı yapılan Oppo Reno4 Z 5G özellikleri ve fiyatıTanıtımı yapılan Oppo Reno4 Z 5G özellikleri ve fiyatı
Tanıtımı yapılan Oppo A93 özellikleri ve fiyatıTanıtımı yapılan Oppo A93 özellikleri ve fiyatı
Tanıtımı yapılan Oppo A73 özellikleri ve fiyatıTanıtımı yapılan Oppo A73 özellikleri ve fiyatı

PAYLAŞ