Online dijital seyahat platformu Shallwego kullanıma açıldı - Haberler - indir.com

Online dijital seyahat platformu Shallwego kullanıma açıldı

Tahmini Okuma Süresi : 2 ' 23 ''   Yayınlanma Zamanı : 2020-05-29 11:31:02
Editör : Ayça Yurttaarslan
Kategori : Donanım

Seyahat sevenlerin uçak bileti, tur, otel, konaklama ve VIP transfer hizmetleri 3 dakika gibi kısa bir sürede organize edebilecekleri Shallwego adı verilen yeni bir online dijital seyahat platformu açıldı.

Kullanıcılarına en iyi deneyimi sunmak için kolay bir arayüze sahip olan Shallwego,  130 ülkede 1200’den fazla havayolu ile bağlantılı, 1 milyondan fazla otel ile konaklama hizmeti sunuyor. Ayrıca 122 bin 316 adet transfer noktası ve 45 bin 275 adet tur, aktivite paketi gibi olanaklara sahip olan uygulama hem tatil severler, hem de iş nedeniyle sık seyahat etmek zorunda kalanlar tarafından kullanılabilecek bir uygulama.

iOS En İyi Seyahat UygulamalarıiOS En İyi Seyahat Uygulamaları

 Shallwego'da bireysel seyahat ve planlamalar dışında kurumsal olarak da şirketlerin yurt içi ve yurt dışı iş seyahatlerini, organizasyon ve konaklamalarının planlarını yapabilecekler, seyahatlerini muhasebeleştirme ve fatura işlemlerini gerçekleştirip operasyonel yüklerini azaltacakları kurumsal panel ile profesyonelleştirilmiş iş seyahati platformuna da ev sahipliği yapıyor.

En iyi Seyahat Uygulamaları

 Uygulamanın web sitesi, iOS ve android uyumlu mobil app’inin tüm dünyada kullanılabilir durumda olduğunu belirten ACY Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Cemil Yıldırım, birçok sektörün dijital dünya ile artık entegre olması gerektiğini düşündükleri için bu yatırıma soyunduklarını açıklayarak sözlerini “Koronavirüsten en çok yara alan sektörlerin başında gelen turizmde bayram sonrası rezervasyonlarda ciddi hareketlilik olacağını bekliyoruz. Shallwego’yu da insanların en çok ihtiyaç duyduğu yeni normal’e geçiş yapmaya yavaşça başladığımız bu dönemde hizmete açtık.  Salgınla birçok alışkanlığımız değişirken tatil alışkanlığımız da temassız ve sosyal mesafeli olacak. Shallwego’da yapılacak rezervasyonlarda ulaşım, konaklama, transfer hizmetine kadar tüm hizmetlerde uluslararası yönergelere bağlı olunacağının altını çizmek isteriz. Misafirler tatil rezervasyonlarını 3 dakika gibi kısa bir sürede tüm dünyada geçerli olacak tek platformda güvenle gerçekleştirebilecekler. Dünya genelinde turizmin cirosu 1,2 katrilyon USD. Shallwego ile bu pastanın en büyük payını ülkemize kazandırmak ve bir Türk firması olarak birçok sektörde adımızı dünyada kalite ve başarı ile duyurmak en temel hedefimiz” ifadeleriyle noktaladı.

 


Google’dan Seyahat Sitelerini Bitirecek Hamle, Google Destination Nedir?Google’dan Seyahat Sitelerini Bitirecek Hamle, Google Destination Nedir?
Bavulunuza koymanız gereken seyahat uygulamalarıBavulunuza koymanız gereken seyahat uygulamaları

PAYLAŞ