OnePlus 9 ve 9 Pro hakkında ilk sızıntılar - Haberler - indir.com

OnePlus 9 ve 9 Pro hakkında ilk sızıntılar

Tahmini Okuma Süresi : 1 ' 39 ''   Yayınlanma Zamanı : 2020-10-20 20:30:03
Editör : Ayça Yurttaarslan
Kategori : Akıllı Telefonlar

Son dönemlerin en popüler akıllı telefon üreticilerinden olan OnePlus'ın önümüzdeki yıl tanıtacağı yeni amiral gemileri OnePlus 9 ve 9 Pro hakkında ilk detaylar ortaya çıktı.

'Lemonade' kod adıyla üretim sürecinin başladığı tahmin edilen modellerin Nisan ayında tanıtılması bekleniyor. Bu senenin başında yeni amiral gemisi serisi OnePlus 8 ailesini tanıtan Çin merkezli teknoloji üreticisi OnePlus, geçtiğimiz günlerde OnePlus 8T'yi tanıtmıştı. Aynı zamanlarda son dönemlerde Bluetooth kulaklıklar gibi teknolojik ürünlere de önem veren OnePlus, yeni nesil akıllı telefonları için çalışmalara ara vermeden devam ediyor.

Resmi olarak tanıtılan OnePlus 8T özellikleri ve fiyatıResmi olarak tanıtılan OnePlus 8T özellikleri ve fiyatı

Şirketin önümüzdeki sene tanıtması beklenen  OnePlus 9 ve 9 Pro'ya dair ilk detaylar ortaya çıktı. İddiaların kaynağı ise isabetli tahminleriyle ünlenen Max J. Gelen sızıntılarda cihazın teknik özelliklerine dair bilgiler yer almasa da çıkış tarihine yönelik bilgiler bulunuyor.

OnePlus orta segment uygun fiyatlı bir akıllı telefon üzerinde çalışıyor

Max J.’nin açıklamalarına göre OnePlus’ın 2021'de piyasaya süreceği ilk amiral gemisi telefonlar OnePlus 9 ve 9 Pro olacak. OnePlus’ın 9 serisi için 'Lemonade' kod adını kullandığını belirten Max J, lansmanın önümüzdeki yılın Nisan ayında düzenlenebileceğini de belirtiyor.

Bunun yanı sıra OnePlus 9 modelinin düz ekranlı, OnePlus 9 Pro’nun ise kavisli olarak karşımıza çıkacağının da ipuçlarını veren Max J. Bu konun henüz netleşmeyen bir detay olmadığının altını çiziyor. Önümüzdeki sene tanıtılacağı söylenen cihazların teknik özellikleri ise henüz bilinmiyor. OnePlus’ın yeni modelleriyle ilgili gelişmelerden sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz.

 

 


Premium özellikleri sahip OnePlus kablosuz kulaklık Buds Z duyurulduPremium özellikleri sahip OnePlus kablosuz kulaklık Buds Z duyuruldu
OnePlus imzalı ilk akıllı saat yoldaOnePlus imzalı ilk akıllı saat yolda

PAYLAŞ