Ön siparişe açılan PlayStation efsanesi Crash Bandicoot 4 detayları ve fiyatı - Haberler - indir.com

Ön siparişe açılan PlayStation efsanesi Crash Bandicoot 4 detayları ve fiyatı

Tahmini Okuma Süresi : 1 ' 26 ''   Yayınlanma Zamanı : 2020-09-28 20:00:03
Editör : Görkem Günay
Kategori : Donanım

24 yıllık Playstation efsanesi oyun Crash Bandicoot serisinin 4. oyunu It’s Abut All Time ön siparişe açıldı. İşte Crash Bandicoot It’s Abut All Time oyununun detayları ve fiyatı yazımızda yer alıyor.

Crash Bandicoot 4 detayları ve fiyatı

Oyun serisinin hikayesi kaldığı yerden hız kesmeden devam ediyor. Neo Cortex ve N. Tropy geri döndüler ve çoklu evrenlerin hepsine bir saldırı yapmayı amaçlıyorlar. Crash ve Coco ise dört kuantum maskesini bir araya getirip gerçekliğin kanunlarını bükerek günü kurtarmaya çalışacak. Oyunun adının It’s Abut All Time (Her şey zaman ile ilgili) olmasının sebebi ise oyun hikayesinde zamanın paramparça olması.

Spotify, Tinder ve Epic Games Apple’a karşı birleştiSpotify, Tinder ve Epic Games Apple’a karşı birleşti

Serinin önceki oyunlarından farklı olarak çevrimiçi oynama özelliğine sahip olan yeni Crash Bandicoot  ayrıca yeni karakterler ve alternatif dünyalar ile birlikte geliyor.

Crash Bandicoot 3 PlayStation, PlayStation Portable ve PlayStation Vita platformları üzerinden oyuncular için yayınlanmıştı. Serinin dördüncü oyunu ise PlayStation 4, Xbox Series X and Series S, Xbox One platformları üzerinde oyuncular ile buluşmak üzere yayınlanacak. Crash Bandicoot serisi 40 milyon kopya ile PlayStation tarihinin en çok satan oyun serilerinden biri haline gelmişti. Serinin ilk oyunu oyuncularının yüzde 95‘inin beğenisini alarak başarılı olmuştu.

2 Ekim tarihinde piyasaya sürülecek olan Crash Bandicoot 4: It’s Abut All Time ön sipariş fiyatı PlayStation Store’da 469 TL olarak belirlenmiş.PAYLAŞ