Odi ile oyuncular artık deneme çekimlerine evden devam ediyor - Haberler - indir.com

Odi ile oyuncular artık deneme çekimlerine evden devam ediyor

Tahmini Okuma Süresi : 1 ' 40 ''   Yayınlanma Zamanı : 2020-06-25 08:01:02
Editör : Özlem Özbek
Kategori : Uygulama

Tüm dünyayı etkisi altına alan corona virüs salgını sebebiyle her sektör etkilendi. Pandemi sürecinden etkilenen sektörlerden biri de şüphesiz reklam, dizi ve sinema sektörü oldu. Normalleşme adımlarının hızlanmasıyla setlerde de gerekli önlemler alınarak çekimler yeniden başladı. Birçok proje ise ‘‘motor’’ diyebilmek için oyuncu seçmelerinin tamamlanmasını bekliyor. Oyuncu seçmelerinin küçük, kapalı ve kalabalık ofislerde yapıldığı, sosyal mesafe kuralı ve maske zorunluluğunun uygulanmakta zorlanıldığı için birçok yapım şirketi, oyuncu seçmelerini online olarak ilerletme kararı aldı. Bu süreçte oyuncular deneme çekimlerini kendi imkânlarıyla evlerinde yapmaya başladı.

Deneme çekimlerine özel mobil uygulama 

Oyunculara dijital menajerlik hizmeti sunan ve deneme çekimlerini evden yapabilmelerini sağlayan Odi mobil uygulaması bu süreçte hayli revaçta. Uygulama yöneticileri, cast sürecinin evden yürütülmeye başlamasıyla günlük yüzlerce oyuncunun Odi’ye kaydolduğunu ve ihtiyacı karşılayabilmek için ekiplerini büyütme kararı aldıklarını belirtiyor. Bir yıldır faaliyet gösteren mobil uygulama, sektöre Türkiye’nin her noktasından yeni oyuncular kazandırıyor. Odi ile oyuncular kendi profillerini yönetebiliyor, proje teklifleri için deneme çekimi yaparak oyuncu seçmelerine katılabiliyor ve projelerde yer alabiliyor.

Oyuncular için yeni bir kapı açan Odi, neredeyse herkesin beklentilerini karşılayacak özelliklere sahiptir. Gelişmiş düzeyde özelliklere sahip olan ve kullanıcıların da beğenisini kazanan Odi, mobil uygulaması ile beraber akıllı cihazınızı daha da geliştirebilir ve kariyer hayatınıza mobil cihazınızdan yön verebilirsiniz. Uygulamayı akıllı cihazlarınıza ücret ödemeden indirerek sunulan içeriklerden anında faydalanabilirsiniz. Mobil cihazınızı Odi ile daha verimli hale getirebilirsiniz. 

 

PAYLAŞ