Nintendo'nun Yeni Mobil Oyunu Animal Crossing: Pocket Camp

Wii'nin çok sevilerek oynanan Animal Crossing'in kamp temalı Animal Crossing: Pocket Camp ismi ile mobil oyunlar arasında yerini alacağı duyuruldu.
Tahmini Okuma Süresi : 1 dk 18 sn   Eklenme Zamanı : 2017-10-29 22:00:00
Editör : Furkan Arıcan
Kategori : Oyun

Nintendo?nun yapmış olduğu açıklamaya göre Animal Crossing: Pocket Camp, Kasım ayından sonra iOS ve Android platformlarda mobil oyun halinde oynanabilecek. Oyunun genel yapısı ile alakalı açıklama yapan şirket, Animal Crossing serisindeki diğer oyunlardan ayrılan çok fazla yanı yok. Buda demek oluyor ki diğer serilerle hemen hemen aynı. Ayrılan tek farkı yaşayacağınız macera bir köy ya da kasaba değil de kamp alanı oluyor. Animal Crossing: Pocket Camp oyununda ki amacınız kamp alanından topladığınız eşyalar ile yeni malzemeler üretmek. Buda sizin hayal dünyanızın ve üretme gücünüzü ortaya çıkaracak. Ayrıca kampı istediğiniz şekilde özelleştirebilir ve hatta dizayn edebilirsiniz. Oyun online olarak oynama şansıda sunuyor. Arkadaş listenizde bulunan diğer oyuncularla ürettiğiniz yeni eşyaları birbirinize satarak ticaret yapmanıza da olanak sağlıyor. Bu sayede diğer oyuncular ile etkileşim halinde oluyorsunuz.

Mobil oyun uzmanlarının yapmış olduğu açıklamaya göre şayet Animal Crossing: Pocket Camp?ı iyi bir şekilde desteklenir ve tasarımı yapılırsa en sevilen oyun haline gelebileceğini duyurdu. Konuyla ilgili örnekte gösteren mobil oyun  uzmanları; Fire Emblem Heroes, ücretsiz oynanabilirliği sayesinde daha iyi oyun olduğu düşünülen Super Mario Run?dan daha başarılı olduğunun altını çizdi. Animal Crossing: Pocket Camp etkileşimli ve oyun içi satın alma modelini benimseterek uygulama mağazalarında daha başarılı olur.Daha Fazla Göster