Müzik Keşif Uygulaması Shazam iOS Güncellendi - Haberler - indir.com

Müzik Keşif Uygulaması Shazam iOS Güncellendi

Tahmini Okuma Süresi : 1 ' 36 ''   Yayınlanma Zamanı : 2019-01-30 00:00:00
Editör : Zafer YILMAZKARA
Kategori : Uygulama

Müzikseverlerin popüler olarak kullandıkları müzik keşif uygulaması Shazam'ın iOS sürümü yeni tasarımı ve ek özellikleri ile birlikte güncellenerek kullanıcılara sunuldu.

Uygulamaya gelen güncellemeyle beraber kullanıcılar artık şarkı sözlerini, şarkıcıların veya grupların biyografilerini görüntüleyerek bazı şarkıların videolarını da izleyebilecekler. Daha önceki güncellemeden sonra arka planda daha az şarj harcayarak çalışabilen Shazam uygulamasının Android sürüm güncellemesinin ise birkaç hafta içerisinde gelmesi yayınlanması bekleniyor.

Shazam indir

Ayrıca Shazam'a gelen güncellemede yeni sosyal paylaşım seçeneklerinin eklendiği dikkat çekmekle beraber, kullanıcılar beğendikleri şarkıları Facebook, Twitter, WhatsApp, Google+, Pinterest gibi sosyal platformlarda paylaşabilecekleri gibi SMS ya da e-posta yolu ile de gönderebilecekler.

Başta güncellenen iPhone ve iPad uygulamaları olmak üzere Android, Windows Phone ve Windows sistemli cihazlarınızda müzik dinleyerek sosyal paylaşım yapabilmenize imkan tanıyan Shazam uygulamasını aşağıdaki bağlantılar aracılığıyla ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

PAYLAŞ