Multiplayer Kart Oyunu: Heroes of Camelot (Video) - Haberler - indir.com

Multiplayer Kart Oyunu: Heroes of Camelot (Video)

Tahmini Okuma Süresi : 1 ' 43 ''   Yayınlanma Zamanı : 2019-01-30 00:00:00
Editör : Zafer YILMAZKARA
Kategori : Donanım

Mobil cihazlar üzerinde ücretsiz olarak oynama imkanı bulabileceğiniz Heroes of Camelot (Camelot'un Kahramanları), arkadaşlarınız ile keyifli vakit geçirmenizi sağlayacak multiplayer rol yapma ve kart oyunudur.

Camelot miti üzerinden oluşturulmuş oyun hikayesini bulacağınız Heroes of Camelot'da, şehire saldıran Kara Şövalye'yi alt etmek ve onun saldırılarına karşı koymak birinci göreviniz olacak. Kral Arthur ve Merlin gibi kahramanlarında yardımıyla yürüyen ölüler, ejderhalar ve kötü şövalyelere karşı da amansız bir savaşa girebilirsiniz.

Heroes of Camelot

PvP sistemine sahip olan oyunda dünya genelindeki binlerce oyuncu ile rekabet edebilir, takımınızla diğer düşmanlara ve oyunculara karşı saldırı yapabilir, görev sistemindeki görevleri yerine getirerek birbirinden değerli ödülleri kazanabilir ve takımınızda bulunan arkadaşlarınız ile stratejiler belirlemek üzere canlı sohbet imkanı bulabilirsiniz.

Kaliteli grafikleri, etkileyici oyun içi sesleri ve Türkçe dil desteğine sahip yapısıyla dikkat çeken oyunu ücretsiz olarak Android ve iPhone/iPad cihazlarınıza aşağıdaki bağlantılar aracılığıyla indirebilir, oyun için yayınlanan tanıtım videosunu izleyebilirsiniz.
Heroes of Camelot Tanıtım Videosu


PAYLAŞ