MIUI 10 Güncellemesi Alacak Yeni Modeller Açıklandı - Haberler - indir.com

MIUI 10 Güncellemesi Alacak Yeni Modeller Açıklandı

Tahmini Okuma Süresi : 1 ' 44 ''   Yayınlanma Zamanı : 2018-11-07 16:04:00
Editör : Onur Köse
Kategori : Akıllı Telefonlar

Çinli telefon üreticisi Xiaomi tarafından geçtiğimiz Temmuz ayı ile beraber MIUI 10 güncellemesi alacak telefonların listesi yayınlanmıştı. Bugün gerçekleşen bir gelişme ile beraber ise bu yeni arayüze sahip olacak cihazların listesi güncellendi ve 20 yeni telefon modeli daha bu listeye eklendi. Xiaomi’nin akıllı telefon modellerinde kullanmış olduğu arayüzün en  yeni sürümü MIUI 10 olarak biliniyor. Bir süre önce yapılan açıklama ile 21 adet akıllı telefon modelinin MIUI 10 güncellemesine erişeceği belli olmuştu. Bu cihazlar arasında 3 yıllık Xiaomi Mi 4C modeli dahi yer alıyordu. Eski modellerine bile en yeni arayüzünü sunacak Xiaomi cephesinden bu listeye bir güncelleme geldi ve yeni modeller daha eklendi.

Xiaomi MIUI 10 Güncellemesi Alacak Cihazlar

MIUI 10 ile Beraber Xiaomi Cihazlara Portre Modu GeliyorMIUI 10 ile Beraber Xiaomi Cihazlara Portre Modu Geliyor

MIUI’nun son sürümü ilk olarak yeni amiral gemisi serisi olan Xiaomi Mi 8 ile Çin’deki tanıtımda duyurulmuştu. Bu yeni arayüzün global ROM duyurusu ise Hindistan’da Xiaomi Redmi Y2 ile beraber gerçekleşmişti. MIUI 10 güncellemesi alacak cihazlar listesinde şuan için Xiaomi Redmi 6 Plus, Xiaomi Redmi 6 ve Xiaomi Redmi A6 modelleri yer alnıyor. Fakat yakın zamanda sunulacak güncelleme ile beraber bu modellerinde eklenmesi bekleniyor. Açıklanan MIUI 10 alacak yeni modellerin listesi ise şu şekilde:

  • Xiaomi Mi Max 2, Xiaomi Mi 4s, Xiaomi Mi 4c, Xiaomi Mi 5s
  • Xiaomi Mi 5s Plus, Xiaomi Mi Max, Xiaomi Mi 4, Xiomi Max Prime
  • Xiaomi Redmi 5A, Xiaomi Redmi 4, Xiaomi Redmi 4A, Xiaomi Redmi 4X
  • Xiaomi Redmi Note 5A, Xiaomi Redmi Note 4, Xiaomi Redmi Note 5A Prime, Xiaomi Redmi Note 4X
  • Xiaomi Redmi Note 4 (Mediatek), Xiaomi Redmi Pro, Xiaomi Mi Note 3, Xiaomi Redmi 5 PlusMerakla Beklenen MIUI 10 Güncellemesi YayınlandıMerakla Beklenen MIUI 10 Güncellemesi Yayınlandı
Xiaomi Poco F1 İçin MIUI 10 Arayüz MüjdesiXiaomi Poco F1 İçin MIUI 10 Arayüz Müjdesi