METU Events Uygulamasıyla ODTÜ Elinizin Altında - Haberler - indir.com

METU Events Uygulamasıyla ODTÜ Elinizin Altında

Tahmini Okuma Süresi : 1 ' 26 ''   Yayınlanma Zamanı : 2019-01-30 00:00:00
Editör : Zafer YILMAZKARA
Kategori : Akıllı Telefonlar

Orta Doğu Teknik Üniversitesi öğrencilerinin kampüste olan biten her şeyden haberdar olabilmeleri için geliştirilmiş olan METU Events, ODTÜ'lülerin hayatını kolaylaştıracak ücretsiz bir mobil uygulamadır.

Sade tasarlanmış ve kolay kullanılabilir arayüze sahip olan METU Events mobil uygulamasıyla ODTÜ öğrencileri kampüsteki tüm etkinlik ve duyurulardan anında haberdar olabiliyorlar.

Öğrencilerin ihtiyacı olan pek çok bağlantının da bulunduğu uygulamada Ring Takip Sistemi sayesinde ulaşım saatleri öğrenilebildiği gibi kampüs kafeteryasının günlük yemek listesi de görülebiliyor. 

METU Events

Kampüs alanında yapılan ve yapılacak olan şenliklerle ilgili bilgilerinde yer aldığı METU Events'da yeni öğrenciler düşünülerek hazırlanmış olan kampüs haritası ve dersliklerin yeri özelliği de oldukça dikkat çekici. 

Bunun yanında Akademik Takvim, metu-mail, kütüphane, Radyo ODTÜ ve Kariyer Planlama Merkezi gibi sayfalara da kolaylıkla ulaşılabilen uygulama üzerinden geçmişte çekilen ODTÜ fotoğraflarının yer aldığı albümün yanı sıra videolara da göz atılabiliyor.

Sadece tek bir tıklamayla ODTÜ'yü elinizin altına getiren METU Events uygulamasını Android sistemine sahip akıllı telefonlarınıza aşağıdaki bağlantı aracılığıyla indirebilirsiniz.

PAYLAŞ