LG G Watch Satışa Sunuldu (Video) - Google I/O 2014 - Haberler - indir.com

LG G Watch Satışa Sunuldu (Video) - Google I/O 2014

Tahmini Okuma Süresi : 1 ' 50 ''   Yayınlanma Zamanı : 2019-01-30 00:00:00
Editör : Zafer YILMAZKARA
Kategori : Donanım

Dün akşam düzenlenen ve yaptığımız canlı yayın haberimizle yenilikleri sizlere aktarmaya çalıştığımız Google I/O 2014 konferansında en merak edilen cihazların başına gelen Android Wear işletim sistemli akıllı saat LG G Watch duyurularak hemen satışa sunuldu.

Uzunca bir süre ince LG tarafından adı açıklanan LG G Watch saat modelinde Gorilla Glass3 kaplı 1.65 inch büyüklüğe sahip 280x280p çözünürlüklü IPS LCD ekran bulunuyor.

LG G Watch

Qualcomm 1.2 GHz frekans hızına sahip çift çekirdekli Snapdragon işlemciye sahip olan LG G Watch 512MB RAM ve 4GB dahili depolama alanını da kullanıcılara sunuyor.

Toza ve suya dayanıklılığı ile dikkat çeken LG G Watch suyun 1 metre altında 30 dakika boyunca dayanıklılık gösterebiliyor. 9.95 mm kalınlığa da sahip olan saatin ağırlığı 63 gram, batarya gücü ise 400mAh.

LG G Watch renkleri

Google Android Wear işletim sistemiyle çalışan LG G Watch'ın diğer akıllı cihazlar ile eşleşmesi Bluetooth 4.0 üzerinden sağlanıyor. Beyaz ve siyah titan renk seçenekleriyle şimdilik ABD pazarında 229 Usd'den satışa sunulan LG G Watch'ın ülkemizde ne zaman satışa çıkacağı konusunda ise henüz bir bilgi bulunmuyor.

LG G Watch'ın Google servisleriyle kullanımının gösterildiği LG G Watch Ürün Filmini aşağıdan izleyebilirsiniz.
LG G Watch Tanıtım Videosu


PAYLAŞ