League of Legends Türkiye Kupası Finalini BaBs Takımı Kazandı (Video) - Haberler - indir.com

League of Legends Türkiye Kupası Finalini BaBs Takımı Kazandı (Video)

Tahmini Okuma Süresi : 1 ' 40 ''   Yayınlanma Zamanı : 2019-01-30 00:00:00
Editör : Zafer YILMAZKARA
Kategori : Oyun

Riot Games Ekibi'nin katılımıyla Aralık ayında başlayan ve 8 ay boyunca devam eden League of Legends Türkiye Kupası final heyecanı 1-3 Ağustos tarihleri arasında yaşandı. Finalin kazananı ise Ege Bölgesi'nden BaBs takımı oldu.

Her ay bir bölge şeklinde gerçekleşen turnuvanın final heyecanı 1-3 Ağustos tarihleri arasında Riot Games Türkiye ofisinde yaşandı. Nefes kesen performansıyla rakibi Zocco's eSports Club 'ı 3/1 mağlup eden BaBs takımı, Türkiye Kupası Şampiyonluğunun ve 12.000 TL 'lik para ödülünün sahibi oldu.

League of Legends Türkiye Kupası Finali

Türkiye Kupası için Türkiye'nin dört bir yanından yaklaşık 1200 takım kayıt yaptırıp mücadele etti. 8 ay boyunca devam eden maçlarda bölgelerinin birincisi olan 8 takım, 1 Ağustos Cuma günü Riot Games Türkiye ofisinde yapılan Çeyrek Final maçlarında tüm hünerlerini Türkiye Kupası için sergiledi.

Çeyrek Final'den başarıyla ayrılan BaBs, Zocco's eSports Club, Insert Noob Here ve Team Power takımları 2 Ağustos Cumartesi günü gerçekleştirilen Yarı Final karşılaşmalarında Türkiye Kupası finalinde yarışabilmek için ter döktü.

Turnuvanın heyecanla beklenen final karşılaşması ise 3 Ağustos Pazar günü kıran kırana geçti!

İlk üç sıraya giren takımlar Türkiye Kupası kapsamında kazandıkları 21.000 TL'lik para ödülünü evlerine götürdü. 1-3 Ağustos tarihlerinde gerçekleşen tüm Türkiye Kupası karşılaşmaları ise LoL TV ekranlarından canlı olarak yayınlandı.

Türkiye Kupası Finali'nin tekrarını aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.
League of Legends Türkiye Kupası Final Videosu


PAYLAŞ