Krumb ile Etrafındaki Her Şey Şimdi Cebinde - Haberler - indir.com

Krumb ile Etrafındaki Her Şey Şimdi Cebinde

Tahmini Okuma Süresi : 1 ' 33 ''   Yayınlanma Zamanı : 2019-01-30 00:00:00
Editör : Zafer YILMAZKARA
Kategori : Uygulama

Konum bazlı sosyal bir mikro ilan uygulaması olan Krumb, birçok kategoride bulunan ilanları bir araya getirerek kullanıcıların aradıkları herhangi bir ürüne kolay bir şekilde ulaşabilmelerini ve aynı zamanda ilan sahiplerinin alıcılara daha hızlı ulaşmalarını sağlıyor.

Yaklaşık 1 ay önce Google Play'de yayınlanan ve şu an için sadece ABD ile Türkiye'de kullanılabilen uygulama, ilan vermeyi en kolay hali ile yerine getirerek kullanıcıların bulundukları konumda ihtiyaçlarını en hızlı şekilde karşılamayı amaçlamaktadır. 'Herkesin aradığı veya sahip olduğu bir şey vardır' vizyonunu benimseyerek geliştirilen uygulama sayesinde kullanıcılar, etraflarında bulunan alanda ürün, hizmet, etkinlik, teklif gibi daha pek çok kategoride; kullanıcıların, topluluğa arz ettikleri değerleri bir arada sunmayı amaçlamaktadır.

Yenilikçi ve birbirinden gelişmiş özellikleri ile dikkatleri üzerine çeken Krumb'da otomatik ilan eşleştirme, kategori seçimi yapmadan düz yazı ile ya da sesli olarak ilan oluşturmayla 'Tag Feed' isimli anahtar kelimeye özel ilan listeleme özellikleri de kullanıcılara sunulmaktadır.

Ayrıca sosyal sorumluluk projesine de imza atarak 'Krumb Kan Gönüllüleri' adlı bir modülü de bulabileceğiniz uygulamada kullanıcılar; profillerine kan grubunu yazarak kan ihtiyacı olanlara kan verebilecekleri bir araya getirmeyi hedefliyor. 

Tamamen ücretsiz olarak Android telefonunuza indirebileceğiniz Krumb uygulamasının iOS ve tablet sürümleri yakın bir zamanda hayata geçecek olup, uygulamayı sitemizden cihazınıza indirebilir ve Krumb Tanıtım Videosu'nu izleyerek bilgi sahibi olabilirsiniz.
Konum Bazlı Mikro İlan Uygulaması Krumb Tanıtım Videosu


PAYLAŞ