iPhone Xs ve Xr almak isteyenlere müjde! - Haberler - indir.com

iPhone Xs ve Xr almak isteyenlere müjde!

Tahmini Okuma Süresi : 1 ' 43 ''   Yayınlanma Zamanı : 2018-12-03 13:49:00
Editör : Duygu Darılmaz
Kategori : Teknoloji

Apple’ın 2018 model iPhone’ları iPhone Xs ve iPhone XR almak isteyenler için, cihazların indirime girdiği müjdesi verildi.

Apple, teknoloji dünyasına Eylül ayında yeni iPhone modellerini tanıtmıştı. Yeni iPhone modelleri, uzun bir süre teknoloji gündemini en çok meşgul eden konulardan biri oldu. En çok konuşulan yanlarından birisi de cihazların fiyatlarının oldukça yüksek olmasıydı. Öyle ki ülkemizde iPhone Xs ve iPhone XR fiyatları 10 bin liraya kadar dayanmıştı. Bu nedenle 2018 model iPhone sahibi olmak isteyen teknoloji tutkunları, bu isteklerini bir süreliğine de olsa erteleme kararı aldı.

Kısa bir süre önce, yeni iPhone’ların sahibi olmak isteyenler için müjdeli haber verildi. 2018 model Apple Türkiye garantili iPhone Xs ve iPhone XR’ın fiyatlarında indirime gidildiği öğrenildi.

iPhone Xs ve iPhone XR için bin liradan fazla indirim yapıldı

iPhone Xs ve iPhone XR, ilk tanıtıldığı esnada ülkemizde oldukça yüksek fiyatlara sahipti. Bu da ülkemiz için 2018 model iPhone sahibi olmak isteyenlerin bu isteklerini biraz ertelemelerine neden oldu. Şimdi bu iki model için indirim müjdesi verildi. iPhone XR, Apple Türkiye’de 64 GB’lık versiyonu için 7 bin 399 TL etikete sahip. Amazon Türkiye’de ise bu fiyatın 6 bin 487 TL’ye indiği görülüyor. 256 GB’lık versiyonunda da bin 250 TL’ye yakın bir indirim olduğu dikkat çekiyor. iPhone XS’e baktığımızda ise yine Apple Türkiye’de 9 bin 899 TL olan fiyatın, Amazon Türkiye’de 64 GB’lık versiyon için 8 bin 800 TL’ye düştüğü görülüyor. Bu fiyatların, şirketin kendi stoğundan sınırlı bir süre için geçerli olduğunun da altı çiziliyor.

PAYLAŞ