IPhone Ve IPad İçin En İyi Ücretsiz Mail Uygulamaları

Tahmini Okuma Süresi : 1 ' 59 ''   Yayınlanma Zamanı : 2018-07-31 01:10:35
Editör : Nazlıhan Kılıç
Kategori : Liste

Anlık mesaj gönderme uygulamaları her ne kadar popüler olsa da, e-postaların modası henüz geçmiş değil. Bu alanda geliştirilen o kadar çok e-posta uygulaması var ki, içlerinden hangisinin iyi hangisinin kötü olduğunu bulmak gerçekten zor bir iş.

Gmail

Google'ın e-posta uygulaması olan Gmail, bu alanda en çok tercih edilen uygulamalardan biri. Özellikle Android kullanıcılarının tercih ettiği uygulama, iOS desteğiyle de büyümeye devam ediyor. 5 e-posta hesabına kadar destek veren Gmail ile maillerin takibi kolaylıkla yapılabilir, ekteki dosyalar anında indirip görüntülenebilir.

Andorid için Gmail indir

iOS için Gmail indir

Microsoft Outlook

Microsoft'un iPhone ve iPad kullanıcıları için hazırlamış olduğu e-posta hizmeti Microsoft Outlook, mail hesaplarının tek bir platformdan yönetilebilmesi için geliştirilmiş. Outlook, Exchange, Office 365, Gmail, Yahoo! Mail ve iCloud hizmetlerini destekleyen uygulama ile tüm mail trafiğitek bir platform üzerinden kolayca gerçekleştirilebilir.

Android için Microsoft Outlook

iOS için Microsoft Outlook

Yandex

Türkiye'ye başarılı bir giriş yapan Yandex'in mail servisi olan Yandex.Mail uygulaması sayesinde tüm e-posta trafiğini yönetebilen başarılı bir mail servisi. Dosya gönderme, Yandex Haritalar ile birlikte çalışma, mailler arasında arama, kendi özel alan adınız ile kullanabilme ve Yandex.Disk servisi ile entegre çalışma gibi pek çok özellik barındıran Yandex.Mail uygulaması da iPhone ve iPad cihazlarında kolaylıkla kullanılabilecek bir uygulama.

Android için Yandex indir

iOS için Yandex indir

Mail Ru

Rusya'da oldukça popüler olan mail servisi Mail.Ru'nun mobil cihazlar için geliştirdiği uygulamalar da başarılı performans sergiliyor. İngilizce dil seçeneği sunan Mail.Ru uygulaması birden çok hesap ekleme, senkronizasyon, şifreli klasörler, e-postaları önbellekten görüntüleme gibi çeşitli özellikler sunuyor.