iOS'a Yeni Fotoğraf Filtre Uygulaması: Faded - Haberler - indir.com

iOS'a Yeni Fotoğraf Filtre Uygulaması: Faded

Tahmini Okuma Süresi : 1 ' 41 ''   Yayınlanma Zamanı : 2019-01-30 00:00:00
Editör : Zafer YILMAZKARA
Kategori : Donanım

Fotoğraf filtreleme uygulamalarına alternatif olarak kullanabileceğiniz ve Vintage Noir tarafından geliştirilen Faded, iOS kullanıcılarının fotoğrafları üzerine filtre efektleri eklemelerine imkan tanıyor.

iOS 6 ve üzeri sisteme sahip iPhone ile iPod Touch cihazlarınızda kullanabileceğiniz uygulama, fotoğraf düzenleme alanına yeni alternatifler ile birlikte giriş yaparak App Store' da 1.79 Tl fiyat etiketi ile satışa sunuldu. 

Uygulama kendi içerisinde çekilen veya kullanıcı tarafından uygulamaya eklenen fotoğrafları kullanıcılara sunduğu 34 ücretsiz olmak üzere 36 ücretli ekstra filtre seçenekleri ile beraber sunarak fotoğraflara bambaşka bir görünüm kazandırmayı amaçlıyor. Faded'da pek çok ışık ve çerçeve efektlerini bulabileceğiniz gibi aynı zamanda fotoğraflarınızın üzerinde pozlama, keskinlik, kumlama ve parlak noktalar için ayarlama özelliklerini de kullanabiliyorsunuz.

Tüm bunların yanı sıra uygulama ile hazırladığınız fotoğrafları Instagram, Facebook, Flickr, Tumblr, Dropbox, Twitter ve Evernote gibi popüler ağlara aktarabilmenizi sağlayan Faded, son derece modern tasarıma sahip bir arayüze de sahiptir.

Fotoğraf meraklıları ve profesyonel fotoğraf sanatçıları için oldukça faydalı olabileceğini düşündüğümüz iOS için Faded uygulamasını aşağıdaki bağlantıya tıklayarak cihazınıza indirebilir ve uygulama için özel olarak hazırlanmış videoyu izleyebilirsiniz.

iOS için Faded indir

Faded Tanıtım Videosu

PAYLAŞ