IOS Için En İyi MOBA Oyunları

Tahmini Okuma Süresi : 2 ' 28 ''   Yayınlanma Zamanı : 2018-06-08 17:15:00
Editör : Duygu Darılmaz
Kategori : Liste

Video oyunlarında olduğu kadar, mobil platformlarda da birçok MOBA tutkunu bulunuyor. Mobil oyun tutkunlarının iOS kullanıcıları için, oynanabilecek en iyi MOBA oyunları;

Heroes Of Order & Chaos

İlk olarak Android platformlarında  kendisini gösteren Heroes Of Order & Chaos, sonradan iOS platformları için de yayınlandı. Oyunda hem teke tek hem de 3'e 3 veya 5'e 5 oyun modları bulunuyor. Takımınıza, stratejik hamleler yaptırarak, rakibinize karşı galip gelmeniz gerekiyor.

Android için Heroes Of Order & Chaos indir

iOS için Heroes Of Order & Chaos indir

Windows Phone için Heroes Of Order & Chaos indir

Legendary Heroes

Aksiyon ve MOBA oyunu severlerin en beğeneceği oyunlardan biri olabilecek Legendary Heroes'da, oyuncular kendilerine has yetenekleri olan süper kahramanları kontrol ediyorlar. Kahramanlar, 4 adet özel yeteneğe sahipler. Bu yetenekleri, savaş sırasında doğru yerde ve zamanda kullanarak rakibinize karşı galip gelmeye çalışıyorsunuz.

Android için Legendary Heroes indir

Solstice Arena

Oyunun temelinde, 3 kahramandan oluşan takımlar kuruluyor. Bu kahramanlarla katıldığınız savaşlarda, rakibin üssünü yok ederek galip geliyorsunuz. Karşılaşmalar ortalama 5 ' 15 dakika arasında sürüyor. İsterseniz PvP modunda diğer oyunculara karşı isterseniz, c0-op modunda botlarla oynayabiliyorsunuz.

Vainglory

MOBA oyunlarında rağbet gören oyunlardan biri olan Vainglory, kontrolleri ve grafikleriyle dikkat çekiyor. Oyunda, 3'e 3 haritalarda, rakibinizin kristalini parçalayarak maçın galibi olmaya çalışıyorsunuz. Maçlar yaklaşık olarak 20 dakika sürüyor.

Android için Vainglory indir

iOS için Vainglory indir

Arena Of Valor

iPad ve iPhone cihazlarında oynanabilecek MOBA oyunlarından biri olan Arena Of Valor'da, DC Comics karakterleri komuta edilmeyi bekliyor. 40'dan fazla kahramanın bulunduğu oyunda, oyuncular 5v5 arenada mücadele veriyor. 3v3, 1v1 ve özel kanca modları da bulunuyor.

Android için Arena Of Valor indir

Battle Bay

Gemi savaşları sevenlerin tercih edebileceği bir oyun olan Battle Bay, takım tabanlı bir oyun. Birbirinden farklı özelliklere sahip gemilerle bir takım kurarak, denizin üzerinde düşmanınızı alt etmeye çalışıyorsunuz.

Android için Battle Bay indir

iOS için Battle Bay indir