iOS 14 Beta 6 güncellemesi yayınlandı - Haberler - indir.com

iOS 14 Beta 6 güncellemesi yayınlandı

Tahmini Okuma Süresi : 1 ' 52 ''   Yayınlanma Zamanı : 2020-08-26 19:30:01
Editör : Görkem Günay
Kategori : Donanım

Apple, geliştirici programına kayıt olan iPhone kullanıcıları için yeni beta güncellemelerini yayınlamaya devam ediyor. Bu doğrultuda geçtiğimiz haftalarda iOS 14 Beta 5 güncellemesini yayınlayan Apple, bugün ise kullanıcıların karşısına iOS 14 Beta 6 güncellemesi ile çıkış yapıyor.

Yaklaşık olarak 1 hafta kadar önce Beta 5 güncellemesini yayınlayan Apple'ın Beta 6 güncellemesi ile birlikte daha fazla hata düzeltmelerine ve kullanıcı deneyimine odaklandığını görmekteyiz. Toplamda 437.9 MB boyutunda olan güncellemede ek olarak Mesjlar ve FaceTime uygulamaları üzerinde de çeşitli iyileştirmelere gidildiği de ifade ediliyor.

Apple'ın AI ve VR şirketlerine ilgisi Spaces'i satın almasıyla devam ediyorApple'ın AI ve VR şirketlerine ilgisi Spaces'i satın almasıyla devam ediyor

Şimdilik, yeni Beta güncellemesinin detayları ile ilgili olarak herhangi bir resmi açıklama yapılmadı. Fakat önümüzdeki günlerde Beta kullanıcılarının yenilikleri kullanıcılara servis edeceği tahmin ediliyor. Bunun dışında yine aynı şekilde iPadOS tarafında da bazı stabilizasyon düzeltmelerine imza atan teknoloji devinin, yeni beta güncellemesi ile birlikte daha fazla hata düzeltmelerine odaklandığını da gözlemlemekteyiz.

iOS 14 Beta Nasıl İndirilir? iOS 14 Beta İndir

  • İlk adımda iPhone’unuz veya iPad’iniz üzerinden bu linke tıklayın.
  • Daha sonrasında karşınıza çıkacak olan Sign In bölümünden Apple Kimliği’niz ile giriş yapın.
  • Apple Kimliği’niz ile giriş yaptıktan sonraysa hemen ekranın sağ üst köşesinde yer alan Enroll Your Devices seçeneğine tıklayın.
  • Bu kısımda da karşınıza çıkan Download Profile seçeneğine tıklayın. Daha sonrasındaysa indirdiğiniz profili iPhone veya iPad’inize yükleyin.
  • Profil yükleme işlemi bittikten sonraysa cihazınız otomatik olarak yeniden başlatılacaktır.
  • Bu işlemi de tamamladıysanız Ayarlar>Genel>Yazılım Güncelleme yollarını izleyerek sizde cihazınıza sorunsuz bir şekilde Public Beta güncellemelerini yükleyebilirsiniz.