Intel 10. Nesil İşlemcili Monster Notebook’lar bugün satışa çıkıyor! - Haberler - indir.com

Intel 10. Nesil İşlemcili Monster Notebook’lar bugün satışa çıkıyor!

Tahmini Okuma Süresi : 3 ' 20 ''   Yayınlanma Zamanı : 2020-04-16 10:16:01
Editör : Ayça Yurttaarslan
Kategori : Donanım

Intel 10. nesil işlemcili Monster Notebook’lar tüm dünyayla aynı anda bugün satışa çıkıyor.

Yüksek performanslı dizüstü bilgisayarlar ve oyuncu ekipmanları alanında faaliyet gösteren teknoloji markası Monster Notebook, güç ve performanstan vazgeçmeyen oyun tutkunları için geliştirdiği yeni 10. nesil Intel Core işlemcili bilgisayarlarını Türkiye’de satışa sundu.

Monster Hunter World, PC oyuncularından ilgi görüyorMonster Hunter World, PC oyuncularından ilgi görüyor

Türkiye’nin müşteri memnuniyeti yüksek bilgisayar markası olan Monster Notebook, kullanıcılarına ilk ve en yeni teknolojileri sunmaya hız kesmeden devam ediyor.

Tüm dünyayla aynı anda satışta!

Yüksek performansa ihtiyaç duyan, kesintisiz oyun deneyimi yaşamak isteyen oyun tutkunlarına yönelik ürünleriyle büyük bir başarı yakalayan Monster Notebook, Intel 10. nesil işlemcili yeni modellerini tüm dünya ile aynı anda Türkiye’de tüketicilerin beğenisine sundu.

Tüm oyunlarda ve yüksek performans gerektiren tüm uygulamalarda maksimum güç elde etmek için tasarlanan Intel 10. nesil i5 10300H ve i7 10750H işlemcili yeni modeller, özelleştirilebilen seçenekler ile bugün Monster online mağazasında yerini aldı.

Intel 10. nesil işlemcili yeni Monster Notebook’larda, Nvidia’nın GTX ve RTX yeni seri grafik kartları yer alıyor

Nvidia’nın GTX ve RTX yeni seri grafik kartlarının kullanıldığı bilgisayarlar, DLSS 2.0 teknolojisi ile kullanıcıya üstün görüntü kalitesi sunuyor. RTX ekran kartlarındaki yeni teknolojiler oyun performansında mükemmellik vadediyor.

Monster Notebook Yeni Nesil VR’a Hazır Olduğunu Gösterdi

Geniş kapasiteli mekanik diskler, SSD depolama birimleri, yüksek kapasiteli RAM’ler, gelişmiş Wi-Fi 6 seçeneği, yüksek ses çıkış gücüne sahip hoparlörler, zengin bağlantı noktaları, Monster oyun laptopları için varsayılan özellikleri temsil ediyor.

Monster Notebook’un Intel 10. nesil işlemcili yeni modelleri de diğer tüm modeller gibi satın alma aşamasında özelleştirilebilir donanım konfigürasyonu seçeneği ile kullanıcı beklentilerine en uygun özelliklerde satın alınabiliyor.

Yeni bilgisayarları kullanıcılarına özel bir kampanyayla satışa sunan Monster Notebook, yeni bilgisayarları cihazınızda ilk 30 gün içinde oluşabilecek ölü piksellere karşı panel değişimi garantisi ve çalıştırılamayan yazılım olursa ilk 15 gün içinde iade garantisi sunuyor. Bunun yanı sıra yeni ürünler tıpkı diğer Monster Notebook’lar gibi iki yıl garanti ve ömür boyu süren 6 ayda bir ücretsiz bakım garantisiyle Monster güvencesi altında alıcılarıyla buluşacak.

 


Monster Abra A7 V10.2 incelemeMonster Abra A7 V10.2 inceleme
Monster 20.yılını kendi evinde kutluyorMonster 20.yılını kendi evinde kutluyor
Monster mağazalarını geçici olarak kapatıyor!Monster mağazalarını geçici olarak kapatıyor!

PAYLAŞ