indir.com Mobil Uygulama Yarışması için Halk Oylaması Başladı - Haberler - indir.com

indir.com Mobil Uygulama Yarışması için Halk Oylaması Başladı

Tahmini Okuma Süresi : 1 ' 55 ''   Yayınlanma Zamanı : 2019-01-30 00:00:00
Editör : Zafer YILMAZKARA
Kategori : Etkinlik

4 Şubat - 15 Nisan 2014 tarihleri arasında başvuruların kabul edildiği ''indir.com Mobil Uygulama Yarışması 2014'''te yarışacak mobil uygulamalardan dereceye gireceklerin belirlemesinin amaçlandığı Halk Oylaması süreci bugün itibariyle başladı.

Halk oylaması sürecinde yarışmaya katılmaya hak kazanan mobil uygulamalardan beğendiğiniz ya da dereceye girmesini istediğiniz uygulamalara resmi yarışma sitesinde bulunan PROJELER sayfası üzerinden oy verebileceğiniz gibi aynı zamanda geliştiricilerin kendi sosyal medya hesapları üzerinden yapacakları paylaşımlar aracılığıyla da oylarınızı verebilirsiniz.

Uygulamalara oy vermek için buraya tıklayabilirsiniz.

 

Halk oylaması (ön eleme) sürecinde uygulamalar Twitter, Facebook ve Google+ Widget'larındaki sayıların toplamına göre belirlenecek olup, bu süreç sonunda ilk 10'a kalan uygulamalar 30 Nisan tarihinde açıklanacak. 1 Mayıs - 15 Mayıs tarihleri arasında da Jüri değerlendirmesi yapılarak ilk 3'e giren finalistler belirlenecek.

Finalistlerin belirlenmesinden sonra ilk 3'e girecek olan uygulama yazılımcıları 16-17 Mayıs 2014 tarihinde düzenlenecek olan Android Geliştirici Günleri,ODTÜ'de yapılacak olan ödül törenine katılarak ödüllerine sahip olabilecekler.

Yarışma ile ilgili veriler:

4 Şubat tarihinden bu güne kadar toplam 506 uygulama yarışmaya katılmak için başvuruda bulundu. Ancak bu uygulamalardan şartlara uyan 149 uygulama yarışmaya hak kazanabildiği gibi yarışma sayfasını da tekil 50 bin'in üzerinde kişi ziyaret etti.

PAYLAŞ