Huawei P40 Pro'nun tanıtım videosu sızdırıldı - Haberler - indir.com

Huawei P40 Pro'nun tanıtım videosu sızdırıldı

Tahmini Okuma Süresi : 2 ' 33 ''   Yayınlanma Zamanı : 2020-03-12 22:31:02
Editör : Görkem Günay
Kategori : Donanım

Huawei P40 Pro, düzenlenecek olan lansman öncesinde önemli bir detayla gündeme geldi. Akıllı telefonun sızdırılan tanıtım videosu, dört tarafı kavisli bir ekrana sahip olarak geleceğini ortaya koyuyor. Bu tasarımın tüketicilerdeki karşılığını ise lansmandan sonra görebileceğiz.

Huawei'nin yeni amiral gemisi, P40 serisi, 26 Mart tarihinde düzenlenecek olan lansman etkinliğiyle birlikte tanıtılacak. Huawei P40 serisinin en güçlü üyesi olacak P40 Pro, lansman öncesinde ortaya çıkan bir tanıtım videosunda göründü.

Huawei açılan yeni dava şirketi 5G teknolojisinde kısıtlayabilir!Huawei açılan yeni dava şirketi 5G teknolojisinde kısıtlayabilir!

Görüntülerde P40 Pro'nun dört tarafı kavisli ekranı göze çarpıyor.  Telefonun yan tarafları, üst ve alt taraflara kıyasla daha fazla kavis oranı olsa da dört tarafı kavisli tasarım farklı ve hoş bir görünüm sunuyor. Bahsi geçen video ayrıca kamera merceğini gösteriyor olsa da, daha fazlasını sunmadı.

Huawei P40 Pro'nun görüldüğü tanıtım videosu

#Huawei #HuaweiP40 - An Amazing camera phone #VisionaryPhotography and an amazing design phone is coming on 26th March.#HuaweiP40series #HuaweiP40Pro

Telegram- https://t.co/O0BSOy31x2 pic.twitter.com/DkQkGwAObM — Yash Raj Chaudhary (@hereYashRaj) March 11, 2020

 Huawei P40 Pro'nun Kirin 990 işlemcisinden güç alacağı biliniyor. Telefonun 8 GB RAM ve 128 GB dahili depolama alanına sahip olması bekleniyor. Cihazın 40W hızlı şarj desteği sunacağı da gelen bilgiler arasında. Ayrıca P40 Pro'nun 120 Hz yenileme hızı sunan OLED Quad HD+ ekranla geleceği öngörülüyor.

huawei p40 pro

Daha önce sızdırılmış olan görsellerde Huawei'nin yeni amiral gemisinin yukarıda yer alan görselde yer aldığı gibi beşli kamera kurulumu ile birlikte geleceği iddia ediliyordu. P40 Pro'nun kameraları arasında 52 MP ana kamera,  40 MP sine kamera ve 125 mm lensli 8 MP telefoto modülü yer alacağı konuşuluyor.

Huawei'nin resmi internet sitesinde yayınlamış olduğu lansman görselinde yer alan "VisionaryPhotography" etiketi, P40 serisinin üst seviye bir kamera teknolojisiyle geleceğini ortaya koyuyor.

Huawei'nin 26 Mart'ta internet üzerinden gerçekleştireceği lansman etkinliğinde Huawei P40, Huawei P40 Pro ve Huawei P40 Pro Premium'u tanıtması bekleniyor.


ABD Huawei yasağını kaldıracak mı?ABD Huawei yasağını kaldıracak mı?

PAYLAŞ