HordeMaster, Game Connection America'da Birinci Oldu - Haberler - indir.com

HordeMaster, Game Connection America'da Birinci Oldu

Tahmini Okuma Süresi : 2 ' 23 ''   Yayınlanma Zamanı : 2019-01-30 00:00:00
Editör : Zafer YILMAZKARA
Kategori : Oyun

Yerli sosyal oyun geliştiriciler içerisinde yer alan Gamester ekibi, dünya oyun sektörünün en büyük etkinliklerinden olan Game Connection America'da Hordemaster oyunu ile birinciliği kazandı.

Şu an kapalı beta aşamasında olan ve 2-3 hafta içerisinde yayınlanması beklenen Hordemaster'ın Game Connection America 2014'te finale kaldığını ve Selected Projects yarışmasında finale kalan 5 oyundan birisi olduğunu sizlere aktarmıştık.

GameSter Ekibi

Game Connection, dünyanın en büyük sektörü olan oyunlara yönelik Amerika ve Avrupa'da düzenlenen özel etkinlikler arasında yer alıyor. Etkinlik kapsamında her yıl bağımsız oyun geliştiricilerini ve geliştirdikleri oyunlarını değerlendirmek ve tanıtımlarına katkı sağlamak amacıyla 'Selected Projects' adında bir yarışma düzenleniyor. Bitmiş olan ya da yapım aşaması devam eden oyun geliştiricilerinin başvurularını yaptıkları bu yarışmada her yıl dünyanın farklı ülkelerinden binlerce oyun birinci olmak için mücadele ediyor.

Casual, Social, Online, Console, PC ve Mobile kategorilerinde düzenlenen yarışmaya katılımcılar sadece bir kategoriyle katılabiliyorlar. Yerli geliştirici GameSter ekibi ise Hordemaster oyunu için Casual kategorisinde başvurularını gerçekleştirmişler.

Hordemaster oyunu

Yarışma kapsamında yapılan sunumlar neticesinde yerli oyun Hordemaster birinciliği elde ederek hem kendileri hem de ülkemiz için önemli bir başarıya imza atmış oldular. Şu an için kapalı beta aşamasında oynanabilir bir demoya sahip olan oyun, ekibin verdiği bilgiye göre Nisan ayının sonuna doğru açık beta olarak oyuncularla buluşacak. Oyun için daha önceden yayınlanan tanıtım videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

indir.com ekibi olarak Gamester'ı bu başarısından dolayı tebrik ediyor ve ülkemizi temsil eden ya da edecek olan diğer geliştiricilere de başarılar diliyoruz.
Hordemaster Oyun Videosu


PAYLAŞ