Hem iş hem de özel hayatı kolaylaştıran 4 dijital uygulama - Haberler - indir.com

Hem iş hem de özel hayatı kolaylaştıran 4 dijital uygulama

Tahmini Okuma Süresi : 2 ' 18 ''   Yayınlanma Zamanı : 2021-05-09 09:01:02
Editör : Özlem Özbek
Kategori : Uygulama

Her geçen gün internet kullanıcılarına sunulan yeni dijital uygulamalar hem iş hem de özel hayatı kolaylaştırmaya devam ediyor. Hem iş hem de özel hayatta kolayca kullanılabilecek, zaman yönetimi ve verimli çalışma özelinde önemli faydalar sunacak uygulamalar arasından kendinize yönelik bir seçim yaparak daha verimli bir kullanım elde edebilirsiniz.. Cep telefonunuzu daha donanımlı bir şekilde kullanacağınız uygulamalar arasından dilediğiniz seçeneklere sahip olabilirsiniz. 

4 Dijital Uygulama

Basecamp

Serbest çalışanlar için tasarlanan Basecamp, proje yönetimi ve iletişimi sağlayan bir uygulama olarak dikkat çekiyor. Bu uygulama, bir projeyi ya da programı yönetirken zorlanan ve yaşanan dağınıklıkla başa çıkmaya çalışırken zaman ve enerji kaybı yaşanan kişilerin yardımına yetişiyor ve çevrimiçi bir asistan olarak hayatlarını kolaylaştırıyor.

Wrike

Son zamanların en önemli sorunlarının başında zaman yönetimi geliyor. Wrike adlı uygulama, özellikle farklı görevlere harcanan zamanı hesaplamak, günlük, haftalık, aylık ve yıllık takvimleri programlamak, iş arkadaşlarına görev dağılımı yapmak konusunda zaman yönetimi süreçlerini kolaylaştırıyor. Karmaşık projeleri tüm ekip üyeleri için en basit hale getiren uygulama, özelleştirilmiş raporlar, iş yükü yönetimi, gerçek zamanlı haber akışı gibi özellikleriyle de iş verimliliğini arttırıyor.

1Password

Günümüz dünyasının en önemli sorunlarından başında güvenlik açıkları geliyor. Özellikle mevcut şifrelerin ele geçirilmesi tüm bilgileri, banka ya da kredi kartlarını, e-posta adreslerini tehdit edebilecek sonuçlar doğurabiliyor. 1Password uygulaması her platform ve site için karmaşık ve güvenli şifreler yaratarak, internet kullanıcılarını kaostan kurtarıyor ve şifrelerin güvenli bir şekilde saklanmasına olanak sunuyor.

Airtable

Excel’in online hali olarak adlandırılan Airtable adlı uygulama; tablolar oluşturabilme, yeri geldiğinde bu tabloları veri tabanı olarak kullanabilme imkanı sunuyor. Projeler, müşteriler, fikirler gibi birçok birbirinden farklı şeyi organize etmeye olanak sağlayan uygulama, editöryel takvim, ürün tanıtımları ve müşteri ilişkileri yönetimi gibi çeşitli şablonlarla birlikte kullanıcılara sunuluyor.
İlgili uygulamalar

PAYLAŞ