Havaalanı Simülasyon Oyunu: AirPort City (Video) - Haberler - indir.com

Havaalanı Simülasyon Oyunu: AirPort City (Video)

Tahmini Okuma Süresi : 1 ' 35 ''   Yayınlanma Zamanı : 2019-01-30 00:00:00
Editör : Zafer YILMAZKARA
Kategori : Donanım

Mobil oyun geliştiricisi Game Insight tarafından ortaya çıkarılan ve mükemmel bir oynanış sunan AirPort City, kendinize ait havaalanını işleterek para kazanmaya çalışacağınız bir simülasyon oyunudur.

Ücretsiz olarak oynayabileceğiniz oyunda kendi şehrinizi inşa ederek bu şehirdeki havaalanını işletmek olacak. Havaalanı içerisinde bulunan cafe ve büfe gibi işletmelerden kira geliri toplayacağınız oyunda ayrıca dünyanın farklı şehirlerine göndereceğiniz uçak seferlerinden de gelir elde edebileceğiniz gibi seviye de atlayabiliyorsunuz.

Airport City

Oyunda ilerledikçe yeni uçaklar ve binalar satın alabilir, hangar ve yeni pistler inşa edebilir, diğer ülkelerden gelen eşyaları alabilirsiniz. HD kalitesinde üç boyutlu grafiklere de sahip olan oyunda onlarca karakter yer almakla beraber bir de senaryo modu bulunuyor.

Sürükleyici bir oyun deneyimi yaşayabileceğiniz Airport City'i Windows bilgisayarınızda, Android, iOS ve Windows Phone mobil cihazlarınızda oynamak için aşağıdaki bağlantılar üzerinden indirebilir ve oyun için yayınlanan Airport City Oynanış Videosu'nu izleyebilirsiniz.
Airport City Oynanış Videosu