Google+ Profilime Takma Ad Nasıl Eklerim? - Haberler - indir.com

Google+ Profilime Takma Ad Nasıl Eklerim?

Tahmini Okuma Süresi : 1 ' 32 ''   Yayınlanma Zamanı : 2019-01-30 00:00:00
Editör : Zafer YILMAZKARA
Kategori : Teknoloji

Google, sosyal ağ platformu Google+ üzerinde kullanıcıların gerçek isimleri dışında başka bir isim kullanma şartını kaldırdığını duyurdu. Bundan böyle kullanıcılar Google+ profillerinde istedikleri takma adları kullanabilecekler.

Google+ profilinizde kullandığınız gerçek isim yerine belirleyeceğiniz herhangi bir takma adı kullanmak için işlem ise oldukça kolay. Aşağıdaki adımları izleyerek bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Öncelikle Google+ profilinize girerek profil başlığında yer alan adınızın üzerine tıkladığınızda açılan 'Adınızı düzenlemek için tıklayın' sekmesine giriş yapmanız gerekiyor.

Google+ Takma Ad Nasıl Değiştirilir?

Sonrasında ise 'Adınızı Düzenleyin' başlıklı pencere üzerinden '+Diğer seçenekler' bağlantısına tıklamanız ve burada yer alan 'Takma Ad' kutucuğuna kullanmak istediğiniz takma adı yazarak, isminizin nasıl görünmesini istediğinize karar veriyorsunuz.

Google+ Takma Ad Nasıl Belirlenir?Tüm bu işlemlerin ardından 'Kaydet' butonuna tıklayarak, Google+ profilinizi belirlediğiniz takma ad ile kullanmaya devam edebilirsiniz.

PAYLAŞ