Godfall PlayStation 5 çıkış tarihi belli oldu! - Haberler - indir.com

Godfall PlayStation 5 çıkış tarihi belli oldu!

Tahmini Okuma Süresi : 1 ' 58 ''   Yayınlanma Zamanı : 2020-09-18 14:30:02
Editör : Görkem Günay
Kategori : Donanım

16 Eylül 2020 tarihinde büyük heyecanlı bekleyişin ardından düzenlenmiş olan PlayStation 5 etkinliğinde yeni konsolun çıkış tarihi ve fiyatı uzun bekleyişin ardından belli oldu. Aynı zamanda daha önce görmediğimiz ve beklemediğimiz bazı oyunlar da karşımıza çıktı. Ayrıca bazı oyunların da çıkış fiyatları sürpriz bir şekilde belli oldu. God of War, Hogwards Legacy ve Final Fantasy XVI gibi oyunları ilk kez görürken, Godfall gibi yapımların da çıkış tarihi belli oldu. Godfall PlayStation 5 çıkış tarihi belli oldu!

Godfall PlayStation 5 çıkış tarihi belli oldu!

PlayStation 5 ile birlikte piyasaya gelmesi beklenen söz konusu yapımlardan biri olarak karşımıza çıkan Godfall, PlayStation 5’in piyasaya sunulması ile birlikte yani 12 Kasım 2020 tarihinde satışa sunulacak. Yani Godfall PlayStation 5’in ilk oyunlarından biri olacak. Aynı zamanda yeni yapım bilgisayar platformuna da gelecek.

PlayStation 5 lansmanında Trabzon Havaalanı ve Karadeniz görüldüPlayStation 5 lansmanında Trabzon Havaalanı ve Karadeniz görüldü

PC ve PS 5 platformları için geliştirilmiş olan Godfall, yeni nesil grafiklere ve oynanışa sahip olacak. Oyunda çok sağlam ve gerçekçi dövüş mekanikleri olması beklenirken, her oyuncunun kendi oyun tarzını belirlemesi için farklı silah türleri de yer alacak ve bu tercih edilen silahların birçok özelliği olacak.

Longsword türündeki silahlar, basit kombolar ile birlikte net hasar ve az bekleme süreleri ile öne çıkıyor. Bu silahlar ile yapılan dövüşlerde, Spectral FlurrySpiral Technique ve Shield Uppercut isimli üç farklı imza hareketi yer alacak.

Dual Blades türünde ise hızlı atak yapılabilecek. Hız, akışkanlık ve hareketliliği bir ayara getiren bu silah türünde, Inner Focus ve Mortal Coil isimli iki farklı imza hareketi olacak.

Longswords imza hareketleri:

Spectral Flurry; Yakındaki birden fazla hedefe aynı anda hasar verir.

Spiral Technique; Tüm düşmanları düz ve sabit bir yolda ortaya çıkarır.

Shield Uppercut; Kalkanlarla düşmanlara kontra atak yapabileceksiniz.

Dual Blades imza hareketleri:

Inner Focus; Şarj ederek düşmanlara büyük hasar verir.

Mortal Coil; Kılıcınızı fırlattığınız düşmanı yanınıza çekebilirsiniz.