Ghost of Tsushima ücretsiz oluyor - Haberler - indir.com

Ghost of Tsushima ücretsiz oluyor

Tahmini Okuma Süresi : 1 ' 37 ''   Yayınlanma Zamanı : 2020-08-18 21:00:03
Editör : Görkem Günay
Kategori : Sosyal Medya

Ghost of Tsushima’nın Türkçe altyazı desteği almasından yeni grafik detaylarına kadar pek çok bilgi daha önce paylaşılmıştı. Ghost of Tsushima'nın daha ilk üç gün içerisinde 2.4 milyondan fazla satış adedine ulaştığını belirten Sony, elde edilen bu satış miktarı ile platformun en hızlı satan oyunu olduğunun altını çizmişti. İşte bu rekor kıran oyun ücretsiz oluyor.

Ghost of Tsushima ücretsiz oluyor

Sony bu yıl yapılan etkinlikte görmemizi sağladığı daha sonra da oyun severlerin karşısına çıkartarak oynama fırsatı sunduğu oyunu için yeni bir iş birliğine gidiyor. Bu hamle ile birlikte Japon mitolojisinde yeri olan yeni düşmanlar ve karakterler içeren, orijinal oyundan farklı bir hikayede ve iki ya da dört kişinin birlikte oynamasına izin verilecek bir oyun modu sunuyor.

Epic Games'ten Google büyük suçlamaEpic Games'ten Google büyük suçlama

Sucker Punch Productions‘ın kıdemli oyun tasarımcısı Darren Bridges, Playstation’ın bloğunda yaptığı bir paylaşımda, oyunun ücretsiz olarak sunulacağını yazıyor. Yazıda oyunun hikayesinde oyuncuların farklı sınıflardan nasıl seçim yapacakları açıklanıyorken aynı zamanda özel olarak hazırlanan görevler ile 2 ya da 4 kişilik oyuncu grupları ile oyunun nasıl bir bir deneyim yaşatacağını detaylandırıyor.

Introducing #GhostOfTsushima: Legends, a new co-op multiplayer mode inspired by Japanese mythology that will be a free download for Ghost of Tsushima owners this fall!

Read more on the @PlayStation Blog: https://t.co/8gjPGn3IXc pic.twitter.com/Fcik1iM04e — Ghost of Tsushima

PAYLAŞ