Gerçek Hayattan Bilinmeyen 14 Para Kazanma Yolu - Haberler - indir.com

Gerçek Hayattan Bilinmeyen 14 Para Kazanma Yolu

Tahmini Okuma Süresi : 3 ' 49 ''   Yayınlanma Zamanı : 2018-12-29 13:00:00
Editör : Hakan Göçmez
Kategori : Donanım

İnternet, para kazanma noktasında çoğu kişinin odağında olsa da bu konuda es geçilen bazı alanlar var. Gerçek hayatta 14 para kazanma yolu ile ilginizi çekecek bir alan siz de bulabilirsiniz.

 1. Böcek Yetiştiriciliği

Yiyecek konusunda genel kanı, böceklere daha fazla ilgi duyulacağı yönünde. Bu ne kadar doğrudur bilinmez ama gelecekte böcek yetiştiriciliği ile para kazanmak çok daha kolay ve mümkün olacak. Özellikle ilaç sektörüne yönelik önemli böceklerin yetiştiriciliğini yapmak oldukça önemli.

YouTube Para Kazanma Sistemi DeğiştiriliyorYouTube Para Kazanma Sistemi Değiştiriliyor
 1. Refurbishing

Belirli ürünlerin ve cihazların temizlenerek yeniden kullanılabilir hale getirilmesi olayı olan refurbishing, teknik bilgi gerektiriyor. Fakat kazanç noktasında da oldukça cazip.

 1. Şarkı Yazmak

Artık beste ve şarkı sözlerini ulaştırmak çok daha kolay. Yeter ki elinizdeki eser iyi olsun. Eğer kendinize bu konuda güveniyorsanız siz de şarkı sözü yazabilirsiniz.

 1. Kahvaltı

Pazar kahvaltıları dışarıda vazgeçilmez olur. Eğer sadece kahvaltıya yönelik farlı bir konsept ile hizmet sunacaksanız, bu size iyi bir gelir sağlayabilir.

 1. Organizatör Olmak

Özel günler için tüm detayları düşünerek harika bir organizasyon yapabileceğinizi düşünüyorsanız organizatör olmayı düşünebilirsiniz.

 1. Süs Eşyası Yapmak

Doğadaki doğal objeleri kullanarak özgün çalışmalar yapma konusunda başarılıysanız bu işinizi profesyonel bir işe dönüştürebilirsiniz. Doğada kaynak sınırsız. Aynı zamanda teraryum ve minyatür bahçeler de yine son dönemlerin en popüler alanlarından.

 1. Yarasa Gübresi Üretmek

Yarasa gübresi, organik bir bitki besini olarak oldukça yararlıdır. Bu bakımdan dışkıları toplamanız size tarım alanında gelir sağlayacaktır.

 1. Denek Olmak

Çoğu kişi için korkunç olarak görülse de denek olarak yüksek ücretler kazanmak mümkün. Deneyebilirsiniz.

 1. Hasta ve Diyet Yemekleri Yapmak

Kişilere özel olarak yapacağınız sağlıklı ve lezzetli yemeklerle bu alanda kendini ön plana çıkarabilirsiniz.

 1. Ütü ve Kıyafet Tamiri Yapmak

Eğer el beceriniz varsa çoğu kişinin yapmaya üşendiği ya da yapamadığı ütü, kıyafet tamiri ile para kazanabilirsiniz.

 1. Oyuncak Yapmak

Oyuncak yapmak özellikle el becerisi yüksek kişiler için ciddi bir gelir kaynağı.

 1. Kiralamak

Bisikletiniz, bilgisayarınız ya da diğer eşyalarınız. Kiralayarak onlardan gelir sağlayabilirsiniz. Bunun için sosyal ağları ya da diğer platformları kullanabilirsiniz.

 1. Mantar Yetiştiriciliği

Uzun zamandan beri çoğu kişinin giriştiği bir iş türü olarak mantar yetiştiriciliği hala popüler. Bu konuda biraz araştırma yapmanız doğru mantar türü ve ortam ile gelir elde etmenizi sağlar.

 1. Geri Dönüşüm

Geri dönüşüm fiyatları yüksek olan ürünleri toplayarak ve satarak gelir sağlayabilirsiniz. Üstelik bu tip durumlarda, malzeme bulmak da çoğu zaman çok kolay.

Evde Para Kazanmanın Yolları


YouTube Para Kazanmak İçin Yeni Kurallar BelirlediYouTube Para Kazanmak İçin Yeni Kurallar Belirledi
Çiftlik Bank Mağdurları: Bizi Kolay Para Kazanma Hırsımız Değil, Devletin Desteği AldattıÇiftlik Bank Mağdurları: Bizi Kolay Para Kazanma Hırsımız Değil, Devletin Desteği Aldattı

PAYLAŞ