General Mobile'den kablosuz kulaklık geliyor: GMPods - Haberler - indir.com

General Mobile'den kablosuz kulaklık geliyor: GMPods

Tahmini Okuma Süresi : 1 ' 19 ''   Yayınlanma Zamanı : 2020-07-28 15:31:02
Editör : Görkem Günay
Kategori : Donanım

General Mobile, tek şarjla 25 saate kadar kullanım sunan kablosuz kulaklığı GMPods'u duyurdu. Giriş seviye bir kablosuz kulaklık olan GMPods, seviyesine göre hiç de fena olmayan fiyat ve özelliklere sahip.

Türkiye'nin en fazla tercih edilen teknoloji markalarından birisi olan General Mobile, kısa bir süre önce duyurusunu gerçekleştirmiş olduğu yeni akıllı telefonu GM 10'un ardından şimdi de yeni bir kablosuz kulaklık modeli olan GMPods'u tüketicilerin beğenisine sundu,

Xiaomi Mi 10 Pro Plus'ın özellikleri açıklandıXiaomi Mi 10 Pro Plus'ın özellikleri açıklandı

Kulaklıklar tek başına 5 saatlik kullanım süresi sunarken, 380 mAh'lik bataryaya sahip olan kutu ile birleştiğinde kullanım süresi 25 saate kadar uzuyor. Bu da uzun süreli kullanımlarda dahi şarjın büyük bir sıkıntı yaratmayacağı anlamına geliyor.

General Mobile GMPods tasarımı

Bluetooth 5.0 desteği ile gelen GMPods'ta bir oyun modu da yer alıyor. Bu mod, ses kasmayı gerektiren oyunlarda kesintisiz bir deneyim sunarken gecikmeleri de minimum seviyeye indiriyor.

Dokunmatik kontrol desteği sayesinde bağlı olduğu cihaza erişim sağlamadan dahi medyaları oynatmayı, durdurmayı, gelen aramaları yanıtlamayı mümkün kılan GMPods, üç defa dokunulduğu zaman ise Google Asistan'ı aktif hale getiriyor.

General Mobile, siyah ve beyaz olmak üzere iki ayrı renk seçeneği ile satışa sunduğu yeni kablosuz kulaklıklarının fiyatını da açıkladı. An itibarıyla yeni GMPods’u General Mobile’ın resmi internet sitesi üzerinden 189 TL fiyat etiketiyle satın alabiliyorsunuz.PAYLAŞ