Game of Thrones Netflix'e mi geliyor? - Haberler - indir.com

Game of Thrones Netflix'e mi geliyor?

Tahmini Okuma Süresi : 1 ' 22 ''   Yayınlanma Zamanı : 2019-08-08 16:33:02
Editör : Erkan Uluocak
Kategori : Teknoloji

Game of Thrones dizisinin yapımcıları David Benioff ve D.B. Weiss, popüler platformlar arasından Netflix'i seçti. Netflix’i seçti. Netflix, ünlü yapımcılarla film ve televizyon eserleri için anlaşma yaptı. Game of Thrones dizisi, her ne kadar hayal kırıklığıyla sona erse de çok büyük bir başarı yakaladı. Bu başarı, David Benioff ve D.B. Weiss’in kaşesini de artırdı. Dizinin senaryosunu yazan ikili, HBO’dan ayrıldıklarını açıklamıştı. 

Game of Thrones Dizisi Video Oyunu OluyorGame of Thrones Dizisi Video Oyunu Oluyor

Weiss ve Benioff, çok uzun süre boşta kalacak insanlar değildi. İkilinin HBO’dan ayrıldıkları andan itibaren stüdyolar arasında adeta müzayedeye çıktıkları biliniyordu. En sonunda, en iyi teklifi veren Netflix oldu.  Netflix’in resmi olarak doğruladığı anlaşmaya göre ikili, yayın platformu için yeni film ve diziler yazacak, yönetecek ve yapımcılığını üstlenecek. Anlaşmanın detayları hakkında çok fazla bir bilgi olmasa da, şirkete yakın kaynaklar Netflix’in bu anlaşmada 100 milyon doların üzerinde bir para ödemeyi kabul ettiğini belirtiyor.

Netflix dışında HBO/Warner Media, Disney, Comcast, Amazon ve Apple gibi firmalar da bu ikiliyi kendi bünyesine katmayı deniyordu. Weiss ve Benioff, yıllarca çalıştıkları HBO’ya teşekkür ederken, Netflix’in onlara katılmalarını teklif etmesinden onur duyduklarını ifade etti. Netflix, ikilinin kendi platformlarında da yıllarca konuşulacak yapımlar üretmesini bekliyor.


Tesla araçlara YouTube ve Netflix'i entegre ediyorTesla araçlara YouTube ve Netflix'i entegre ediyor
Netflix'e Rtük geliyor!Netflix'e Rtük geliyor!

PAYLAŞ