Galaxy Watch 3, Samsung tarafından doğrulandı - Haberler - indir.com

Galaxy Watch 3, Samsung tarafından doğrulandı

Tahmini Okuma Süresi : 1 ' 27 ''   Yayınlanma Zamanı : 2020-07-25 19:01:02
Editör : Özlem Özbek
Kategori : Teknoloji

Güney Koreli teknoloji devi Samsung gelecek ay içerisinde tanıtımını gerçekleştireceği Galaxy Note 20 ve Fold 2 için hazırlıklar tüm hızıyla devam ederken, aynı zamanda içerisinde yeni akıllı saati gündemden düşmüyor. Şöyle ki Galaxy Watch 3 olarak adlandırılan saat resmen doğrulandı. Güney Koreli şirketin internet sitesinde 41 mm ve 45 mm boyutları için iki farklı destek sayfası daha oluşturuldu. Model kodunun sonunda 5 yer alan cihazlar LTE desteğine sahip.

Galaxy Watch 3, resmen yolda

Galaxy Watch 3, Samsung tarafından resmen doğrulandı. Samsung’un resmi internet sitesinde Watch 3 için destek sayfası oluşturuldu. Samsung Hindistan tarafından oluşturulan bu destek sayfasının, yeni tanıtılacak cihazlar arasında bir ilk olmadığını belirtmek de fayda vardır. Daha önce Samsung’un birçok amiral gemisi için tanıtım öncesinde destek sayfası oluşturuldu.

Samsung Galaxy Watch 3'ün tüm özellikleri sızdırıldıSamsung Galaxy Watch 3'ün tüm özellikleri sızdırıldı

Henüz Galaxy Note 20 ve Fold 2 için bir destek sayfayı oluşturulmamış olsa da, tanıtıma kısa bir süre kala aynı durumun yaşanmasını bekliyoruz. Konumuza dönecek olursak: Watch 3’ün model numaraları SM-R845F ve SM-R850 olarak belirlendi. Bir karşılaştırma yapmak gerekirse Galaxy Watch Active 2’de model numaları SM-R825F ve SM-R835F olarak karşımıza çıkmıştı. Evan Blass tarafından paylaşılan son bilgilere göre 45 mm ve 41 mm olmak üzere iki farklı boyutta kullanıcıların karşısına çıkacak olan saat, birçok farklı yapılandırma seçeneği ile gelecek. Konuyla ilgili olarak elde edilen bilgiler şu an için bu kadar olup gelecek günlerde daha fazla bilgi gelmesi bekleniyor.


Galaxy Watch 3'ün tanıtım tarihi netleştiGalaxy Watch 3'ün tanıtım tarihi netleşti
Galaxy Watch 3'ün satış fiyatı sızdırıldıGalaxy Watch 3'ün satış fiyatı sızdırıldı
Galaxy Watch 3'ün resmi tanıtım videosu yayımlandıGalaxy Watch 3'ün resmi tanıtım videosu yayımlandı

PAYLAŞ