Galaxy S9 serisi hiç olmayacak bir yerde satışa çıktı

Barcelona'da düzenelenen Mobil Dünya Kongresin de Güney Kore'li üretici şirket Samsung, Microsoft Store'de Galaxy S9 serisini çıkarttı.
Tahmini Okuma Süresi : 1 dk 24 sn   Eklenme Zamanı : 2018-03-13 14:40:01
Editör : Nazlı Kılıç
Kategori : Teknoloji

Teknoloji devi olarak nitelendirilen şirket, merak edilen serisini gündeme getirdi. Birçok farklı bölgede serinin piyasaya girmesi beklenirken, farklı bir strateji ile Galaxy S9 serisinin Microsoft Store'de satışa çıkarak şaşırttı. Samsung üretici firma birkaç ürün serisini böyle art arda çıkartarak hem gelişimini ilerletme hem de satışlarını arttırma amacı içerisinde  olduğu biliniyor. Daha önceleri ürettiği mobil telefonları ilk olarak talebin fazla olduğu yerlerde üretmeleri dikkat çekmişti. Bilinenler üzere ilk satışa çıkacak olan cihazlar ABD 'de satışa çıkmıştı.

Şimdi ise aynı durumun tekrar yaşanması gerekirken Galaxy S9'un ilk olarak ABD 'de satışa çıktıktan sonra Microsoft'un resmi sayfası Microsoft    Store'de satışa çıkması kullanıcıları ve sayfa ziyaretçilerini şaşırtan durum oldu. Fiyat değişikliği olacağını düşünen kullanıcılar sitede göz gezdirdikleri ürünün fiyatının ABD'de ki satışa çıkma fiyatı ile sitedeki fiyatın aynı olduğunu belirttiler. Galaxy 9 birçok kişinin ilgisini çekecek özelliklere sahip olup, birçok kullanıcı tarafından da merakla bekleniyordu. Microsoft Store'de daha öncede teknolojik cihazları bünyesinde bulundurarak siteden satışını yapmıştı. Sitenin şimdi de Galaxy S9 ile Galaxy S9+ satışa çıkararak birçok kişinin telefonlara ulaşmasını sağlıyor. Fiyatının ise 720 dolar olduğu siteden görülüyor. Çift kamera ve büyük bir ekrana sahip olan cihazın normal fiyatının ise 840 dolara satıldığı söylendi. İki satış noktasında çok fazla fark olmasa da sitede fiyatın düşüş olduğu görülüyor.Daha Fazla Göster