Galaxy S10 Modelinden Yeni Bilgiler - Haberler - indir.com

Galaxy S10 Modelinden Yeni Bilgiler

Tahmini Okuma Süresi : 2 ' 2 ''   Yayınlanma Zamanı : 2019-01-15 20:20:00
Editör : Ahmet Haşim Erdoğan
Kategori : Donanım

Galaxy S10 serisinin tanıtımına az bir süre kalmışken, sızıntılar ve gelen bilgiler hızla devam ediyor. Gelen sızıntılar ve bilgiler yüzünden de Samsung şirketinin yapacağı bir sürpriz kalmıyor. Galaxy S10 modeline dair son gelen bilgiler, telefonda bilinmeyen birkaç şeyi daha bizlere gösterdi.

Samsung katlanabilir akıllı telefonu hakkında önemli bir ipucu

Samsung'un yeni çıkacak olan akıllı TV'leri, diğer sesli asistanları destekleyecek!Samsung'un yeni çıkacak olan akıllı TV'leri, diğer sesli asistanları destekleyecek!

Samsung S10 Serisi Neler Sunacak?

 XDA Developers tarafından Twitter'da paylaşılan bir bilgiye göre Galaxy S10 Lite modeli, 4 GB RAM ve 128 GB depolama kapasitesi ile birlikte gelecek. Standart Galaxy S10 modeli ise 6 GB RAM ve 128 GB depolama kapasitesi sunacak. Diğer bir model olan Galaxy S10 Plus ise 6 GB RAM ve 8 GB RAM seçenekleri, 128 GB, 256 GB ve 512 GB depolama kapasiteleri ile birlikte karşımıza çıkacak. Ayrıca özel olarak S10 Plus modelinin 5G desteğine sahip bir cihazı daha olacak ve bu cihaz, 8 GB RAM ve 12 GB RAM seçenekleri ile gelirken, 256 GB, 512 GB ve 1 TB depolama kapasitesi bulunduracak.

Bilgilerin geldiği kaynak, Galaxy X modelinin aynı etkinlikte tanıtılacağını belirtiyor ve cihazın yaklaşık olarak 12 GB RAM, 512 GB veya 1 TB depolama kapasitesine sahip olacağını söylüyor. Fakat bu bilgilerin yüzde 100 doğru olacağı anlamına gelmiyor. Zaten gelen bilgilerde de şirketin bu bilgilerden emin olmadığını dile getiriyor. Ayrıca S10 serisinin kameraları hakkında da bilgiler paylaşan kaynak, üç telefonun da Ultra geniş 16MP f/1,9 diyafram ve 123 derece görüş açısına sahip bir lens ile birlikte geleceğini belirtiyor. Bu lens OIS özelliği barındırmıyor. 12 MP'lik değişen diyaframa sahip lens ise f/1,5 ile f/2,4 arasında geçiş yapabiliyor.

Kaynağın başka bir iddiasına göre cihaz, çift NPU ile birlikte gelecek ve gövde tarafı Galaxy S9 modeline göre çok daha parlak olacak. Glaxy S10 ve S10 Plus modelinde, ekran içi parmak izi tarayıcısı da bulunacak. Galaxy S10 Lite modelinde ise parmak izi tarayıcısı telefonun yan tarafında, normal bir tarayıcı olarak gelecek. Bu bilgilerin doğruluğu hakkında şüpheler var fakat 20 Şubat tarihinde gerçekleşecek tanıtım ile tüm detayları öğreneceğiz.


Samsung yeni oyuncu bilgisayarını duyurduSamsung yeni oyuncu bilgisayarını duyurdu
Samsung Galaxy S10 İçin Tanıtım Tarihi AçıklandıSamsung Galaxy S10 İçin Tanıtım Tarihi Açıklandı
Samsung Galaxy Fold için beklenmedik gelişme!Samsung Galaxy Fold için beklenmedik gelişme!

PAYLAŞ