Galaxy S10+ İle Beraber Fortnite Sürprizi Geliyor - Haberler - indir.com

Galaxy S10+ İle Beraber Fortnite Sürprizi Geliyor

Tahmini Okuma Süresi : 1 ' 59 ''   Yayınlanma Zamanı : 2019-02-21 14:45:00
Editör : Onur Köse
Kategori : Teknoloji

Henüz saatler önce yeni Galaxy S10 ve Galaxy S10+ ailesi resmi olarak tanıtıldı. Bu tanıtım ile beraber modeller sunmuş oldukları yeni özellikler ve teknolojiler ile ön plana çıkarken, Samsung’un iş birliği yaptığı isimlerde bir bir kampanyalarını duyurmaya başladılar. Battle Royale oyun pazarının popüler ismi Fortnite’da bu iş birliği yapılan isimler arasında yer alıyor. Şimdi ise Galaxy S10+ modelinin ön siparişini veren kullanıcılar için özel olarak bir karakter kozmetiği ortaya çıktı. Geçmiş modellerde de benzer işbirliklerini gördüğümüz Samsung cephesinden şimdi ise yeni model Galaxy S10+ için benzer bir hamleyi görüyoruz. Oyun tutkunlarının vazgeçilmez isimlerinden olan Fortnite için Galaxy S10+ ön sipariş kullanıcılarına özel bir kostüm verilecek.

Galaxy S10+ ile Beraber Fortnite Sürprizi

Galaxy S10 Modellerinin Türkiye Fiyatları ve Çıkış Tarihleri Belli OlduGalaxy S10 Modellerinin Türkiye Fiyatları ve Çıkış Tarihleri Belli Oldu

Yeni karakter kostümü K-Pop esintilerine sahip olurken Jung Chan-woo esinlenerek tasarlanmış durumda. Modele baktığımız zaman siyah ve kırmızı renklerin ön plana çıktığını görürken, anlaşmaya göre Galaxy S10+ modelleriyle sınırlı olduğu belirtiliyor. Ancak her Galaxy S10 sahibi kullanıcıya bu kostüm verilmeyecek ve sadece anlaşmaya göre ön sipariş döneminde cihazı satın alan kullanıcılara bu kostümden gönderilecek. Cihazın ön sipariş hediyeleri bunlarla sınırlı kalmazken, 27 Şubat tarihine kadar devam edecek olan ön sipariş döneminde 8 GB RAM ve 128 GB depolamalı modelin 7499 TL fiyat etiketine sahip olduğunu belirtelim.

Merak Edilen Samsung Galaxy 10 Hakkındaki Tüm Bilgiler

Ülkemizde Prizma Yeşil, Prizma Beyaz ve Prizma Siyah renk seçenekleri ile satışta olan modelin ön siparişinde Fortnite kostümü haricinde, 799 TL fiyat etiketli Galaxy Buds kablosuz kulaklıkta hediye edilecek. Bakalım Samsung’un başlatmış olduğu bu ön sipariş fırsatları kullanıcılar tarafından nasıl karşılanacak ön sipariş rakamları ile beraber göreceğiz. Modellerin internet mağazası Hepsiburada üzerinde listelendiğini belirtelim.  


Galaxy S10 Ön Siparişlerinde 600 Dolarlık İndirim FırsatıGalaxy S10 Ön Siparişlerinde 600 Dolarlık İndirim Fırsatı
Galaxy S10 görüntüleri herkesi etkilediGalaxy S10 görüntüleri herkesi etkiledi

PAYLAŞ