Galaxy A 10 farklı modelle satışa çıkabilir!

Tahmini Okuma Süresi : 1 ' 28 ''   Yayınlanma Zamanı : 2019-01-21 15:30:01
Editör : Hakan Göçmez
Kategori : Teknoloji

Samsung telefonları arasında orta segmentin en güçlü serisi olarak piyasaya sürülen Galaxy A’nın 10 yeni model ile piyasaya gelebileceği belirtildi. Galaxy ailesi ile ilgili geçtiğimiz günlerde dünyada en çok konuşulan konulardan bir tanesi seriye eklenecek model sayısının 10 olacak olmasıydı.

Gerçekler neler?

Samsung Galaxy ailesi için gündeme gelen bu haberlerle ilgili Samsung cephesinden henüz bir açıklama gelmedi. Fakat Güney Koreli markanın bu konuda yapmış olduğu çalışmalar iddiaların daha da güçlenmesine neden oluyor. Öyle ki 2019 yılının ilk altı itibarıyla piyasaya sürülmesi beklenen Galaxy A serilerinin ürün kodları dahi şu anda paylaşılmaya başlanmış durumda. İddiaların geçerli olması halinde SM-A105, SM-A202, SM-A205, SM-A260, SM-A305, SM-A405, SM-A505, SM-A705 ve SM-A905 kod adları ile yeni telefonlar Galaxy A serisine eklenecek. 

Samsung Galaxy S10 Plus çalışırken görüntülendi

Çin'e Özel Yeni Galaxy A Serisi Telefonlar Tanıtıldı 

Pazarlamada farklı yöntem gelebilir

Konuşulan konular arasında bir diğeri ise Samsung’un tüm bu ürünleri tek bir pazara yönelik sunmamayı planlaması. Öyle ki her bir ürünü farklı bir pazara yönlendirecek olan Samsung, pazarlardaki mevcut ihtiyaçlara yönelik farklı şekilde geliştirdiği modellerle tam verim alabilecek. 

Samsung Galaxy A Serisi Artık Türkiye'de! 

Samsung Galaxy S10 Modelinin Kamera Animasyonu Görüntülendi
Samsung hakkında az bilinen 10 gerçek