Fortnite v12.10 güncellemesi yayınlandı! - Haberler - indir.com

Fortnite v12.10 güncellemesi yayınlandı!

Tahmini Okuma Süresi : 2 ' 45 ''   Yayınlanma Zamanı : 2020-03-04 15:31:02
Editör : Onur Köse
Kategori : Oyun

Günümüzdeki en popüler Battle Royale oyunlarından birisi olan Fortnite, güncellemeler ile yenilikler kazanmaya devam ediyor. Söz konusu oyun için v12.10 güncellemesi yayınlandı ve güncelleme ile beraber oyuna birçok yeni öğe ile beraber hata gidermeleri ve iyileştirmeler dahil oldu. Battle Royale piyasasında PUBG’nin en büyük rakiplerinden birisi olan Fortnite, sürekli yeni içeriklere sahip olarak güncelleniyor ve canlı kalmaya devam ediyor. Kullanıcı deneyimini her zaman üst seviye tutmak isteyen şirket, oyuna yeni içerikler dahil eden v12.10 güncellemesi bugün itibariyle yayınladı.

Gelen güncellemeyle beraber önceki sezonlardan bilinen Casus Lama tekrardan getiriliyor. Casus Lama, oyuncuların oyun içerisinde farklı silahlar ve içerikler veren öğe bulmasına olanak sağlıyor. Gelin şimdi güncelleme ile beraber gelen yeniliklere ve içeriklere detaylıca bakalım.

Windows 10 USB bellek nasıl fortmatlanır?Windows 10 USB bellek nasıl fortmatlanır?

Fortnite güncelleme yenilikler ve içerikler

Casus Lama

İlk olarak v3.30 güncellemesi ile oyuna gelen bu içerik 2.bölüm 2.sezon’da oyundan kaldırılmıştı. Oyuncuların sevdiği bu lama öğesi yeni güncelleme ile beraber tekrardan oyuna dahil oldu.

Proximity Mine

V12.00 güncellemesi ile beraber oyun dosyalarına dahil olan bu eşya, bu güncelleme ile beraber oyuna eklenmiş oldu. Oyun içerisinde oyuncular tarafından bulunabilecek bu mayınlar, bir düşman yaklaştığında otomatik olarak patlıyor ve 50 hasar verebiliyor. Fakat bu mayınları daha etkili şekilde kullanmanın da yolu olduğu ifade ediliyor.

Savaş Köpeği Jonesy

7 Mart 03.00 ile 4 Nisan 02.00 arasında etkinlik mağazasından alınabilecek olan bu güçlü köpeğin özellikleri şu şekilde açıklanıyor.

  • Standart Avantaj: Sırt Çantası
    • Parça Tesirli El Bombası'nın azami yükünü 1 artırır.
  • Komutan Avantajı: Sırt Çantası +
    • Parça Tesirli El Bombası'nın azami yükünü 4 artırır.

Bulutkıran yayı

Oyuna dahil olan bulutkıran yayı ise 5 Mart 03:00 ile 12 Mart 02.00 arasında haftalık mağazadan alınabilecek.

Hata düzeltmeleri

  • Cephanelik sekmesine gidince Xbox oyun kumandasının yön düğmeleri ve analog tuşları yanıt vermiyor problemi çözüldü.
  • Oyuncular etkileşimi tuşunu kullanarak eşya toplayamıyordu, bu problem çözüldü.
  • Sosyal panelde yer alan arkadaşlar menüsüne eriştikten sonra çanta ve ayarlar arayüzüne geçiş yapılırsa, oyunun arayüzü kitleniyordu. Bu problem de çözüldü.Fortnite 2. Bölüm: 2. Sezon bugün başladı!Fortnite 2. Bölüm: 2. Sezon bugün başladı!
Bethesda, oyunlarını GeForce Now’dan kaldırdıBethesda, oyunlarını GeForce Now’dan kaldırdı

PAYLAŞ