File Ninja ile Dosyalarınızı Yeniden Keşfedin - Haberler - indir.com

File Ninja ile Dosyalarınızı Yeniden Keşfedin

Tahmini Okuma Süresi : 1 ' 47 ''   Yayınlanma Zamanı : 2019-01-30 00:00:00
Editör : Zafer YILMAZKARA
Kategori : Donanım

Sadece Mac OS X bilgisayarlarda kullanılabilen File Ninja, yapısında bulunan özel bir algoritma sayesinde istediğiniz dosya içerisindeki verileri çıkartmanızı sağlayan ücretsiz bir dosya analiz uygulamasıdır.

Basit tasarlanmış arayüzünde son tarafta menüleri, üst tarafında ise girilen içerikler hakkında bilgileri verebilen File Ninja, içerisine atacağınız PPTX, HTML, TXT, EPUB, DOC, HXX, DOCX, RTF, XML ya da PLIST gibi daha pek çok formattaki dosyayı ayrıntılı bir şekilde analiz edebilmektedir.

File Ninja

Analiz sonucunda dosyaların içerisinde bulunan kişiler, meta bağlantıları, yer, tarih ve e-posta adresleriyle ilgili detaylı sonuçlar ortaya çıkartılabiliyor.

Örnek verecek olursak; uygulama içerisine attığınız herhangi bir metin dosyasında bulunan adreslerin haritalı bir şekilde konum bilgisini, internet adreslerini, rakamsal ya da yazılı olarak dosya içerisinde yer alan tarihleri ve hatta e-posta adreslerine kadar hemen her türlü bilgiyi alabilirsiniz.

File Ninja

Ayrıca uygulama ortaya çıkarttığı içerikleri türüne ya da ismine göre sıralayarak yaptığınız aramalarda da büyük kolaylık sağlıyor. Çoklu aktarma desteğine de sahip olan File Ninja, bu özelliği sayesinde de dosyalar içerisinden elde ettiğiniz verileri başka bir dosyaya veya e-posta uygulamasına pratik bir şekilde aktarmanıza imkan tanıyor.

Normalde 9.99 USD fiyat etiketine sahip olan ancak 30 Haziran'a kadar ücretsiz olarak indirmeye sunulan File Ninja uygulamasını, aşağıdaki bağlantı aracılığıyla Mac OS X 10.8 ve üzeri 64 bit işlemcili bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

PAYLAŞ