Facebook, Android için Yeni Bir Özellik Test Ediyor - Haberler - indir.com

Facebook, Android için Yeni Bir Özellik Test Ediyor

Tahmini Okuma Süresi : 1 ' 13 ''   Yayınlanma Zamanı : 2019-01-30 00:00:00
Editör : Zafer YILMAZKARA
Kategori : Sosyal Medya

Dünyanın en popüler sosyal medya ağı olan Facebook, Android uygulaması için geliştirdiği ve yayına sokacağı yeni mesaj barı özelliğini test etmeye başladığını duyurdu.

Önümüzdeki günlerde güncellenecek olan Android uygulamasıyla birlikte kullanıcılara sunulacak olan yeni mesaj barı sayesinde kullanıcılar, profillerine ait fotoğrafları ile gelen mesajları, arkadaşlık isteklerini ve hesaplarına gelen bildirimleri uygulamayı açmadan telefonlarının ekranında görebilecekler.

Facebook Mesaj Barı

Facebook uygulamasını açmadan telefonun ana ekranı üzerinde sürekli olarak görebilecekleri mesaj barı sayesinde kullanıcılar ayrıca profil sayfalarını kontrol edebilme imkanına da sahip olacakları gibi mesaj ya da bildirim almaları halinde yeni özellik sayesinde doğrudan Facebook uygulamasına geçiş yapabilecekler.

Facebook'un şu günlerde test ettiği Mesaj Barı özelliğinin Android platformunda hangi tarihte yayınlanacağı ise henüz belli değil. Facebook'un mobil uygulamalarını aşağıdaki bağlantılar aracılığıyla cihazınıza indirebilirsiniz.

PAYLAŞ