Epic Games'te Mount & Blade II: Bannerlord büyük bir indirimle satışa sunuldu - Haberler - indir.com

Epic Games'te Mount & Blade II: Bannerlord büyük bir indirimle satışa sunuldu

Tahmini Okuma Süresi : 2 ' 12 ''   Yayınlanma Zamanı : 2020-06-20 16:39:02
Editör : Görkem Günay
Kategori : Oyun

Orta çağ döneminde savaşlar yapabildiğiniz Mount & Blade II: Bannerlord’un erken erişim sürümün Steam'den sonra son zamanlarda yayınladığı ücretsiz oyunlar ile dikkatleri üzerine çeken Epic Games Store'da satışa sunuldu. Oyunu satın almak isteyen kişiler Steam üzerinde normal fiyatı 150 TL olan oyunu 60 TL'ye satın alabilecek.

Yerli oyun üreticisi TaleWorlds Entertainment tarafından geliştirilen ve genel olarak çokça beğeni alan Mount & Blade II: Bannerlord’un erken erişim sürümü, Steam'den sonra şimdi de Epic Games Store'da satışa sunuldu. 9 Temmuz'a kadar yüzde 20 indirim ile 119,99 TL'ye alınabilen orta çağ savaş simülasyonu ve rol yapma oyunu, Steam’de de yüzde 20 indirimle 119,99 TL’ye satın alınabiliyor. Epic Games ise bu konuda ayrı bir indirime daha sahip.

Epic Games 17 milyar dolar değere ulaştıEpic Games 17 milyar dolar değere ulaştı

Steam'de oyuncuların hem bütün incelemelerden hem de son incelemelerinden "Çok Olumlu" yanıtlar almayı başaran oyun, orta çağ konulu savaş oyunu arayanlar için gerçekten güzel bir tercih. 

Epic Games’te 59,99 TL’ye Mount & Blade II: Bannerlord’u satın alabilirsiniz

Epic Games Store üzerinde de satışa sunulan yerli oyun Mount & Blade 2: Bannerlord’a yüzde 20'lik indirimin dışında Epic Games kuponu sayesinde daha da uygun bir fiyata sahip olabiliyorsunuz. Bilindiği gibi Epic Games Store, oyunculara bir kere kullanılabilecek 60 TL'lik Epic indirim kuponu veriyor. Bu kuponu kullanarak  Mount & Blade II: Bannerlord’un fiyatını 59,99 TL’ye kadar düşürebiliyorsunuz.

Özellikle oyunu satın almak isteyen fakat fiyatının yüksek olmasından dolayı alamayan ya da tereddüt yaşayan kişiler için Epic Games Store son derece mantıklı bir tercih olabilir. Oyunun Epic Games Store sayfasına buradan ulaşabilirsiniz. 

Mount & Blade II: Bannerlord’un konusu ne?

İlk oyunu ile bütün dünyada büyük bir oyuncu kitlesine ulaşan Mount & Blade serisi, orta çağda gerçekçi savaşlar yapmanıza olanak sağlıyor. Oyunun Steam sayfasında yer alan açıklama tam olarak şöyle:

Savaş boruları çalar, kuzgunlar toplanır. İç savaş koca bir krallığı yıpratır. Sınırların ötesinde yeni krallıklar yükselir. Kılıcını kuşan, zırhını giy, adamlarını topla ve şan kazanmak için Kalradya savaş alanlarına atıl. Egemenliğini kur ve eskisinin küllerinden yeni bir dünya yarat.