En Popüler 10 Instagram Filtresi (infografik) - Haberler - indir.com

En Popüler 10 Instagram Filtresi (infografik)

Tahmini Okuma Süresi : 1 ' 39 ''   Yayınlanma Zamanı : 2019-01-30 00:00:00
Editör : Zafer YILMAZKARA
Kategori : Donanım

200 milyon kayıtlı kullanıcı sayısına ulaşan fotoğraf paylaşım servisi Instagram'da özçekim, yemek, eğlenceli zaman ya da mekan fotoğrafları paylaşılırken en çok hangi filtrelerin kullanıldığını merak ediyorsanız haberimizi mutlaka okumalısınız.

Marketo adlı sosyal pazarlama şirketinin Instagram'la ilgili yaptığı araştırma sonucunda ortaya çıkan infografik, fotoğraf paylaşım servisiyle ilgili çarpıcı sonuçları gözler önüne seriyor.

Yayınlanan infografiğe göre aylık 100 milyon aktif kullanıcısı bulunan Instagram'da her gün 40 milyon fotoğraf paylaşımı yapılırken bu fotoğraflar saniyede 8500 beğeni ve 1000 yorum alıyor. 

En popüler 10 Instagram Filtresi nedir? sorusuna da yanıt veren araştırma sonucunda çekilen fotoğrafların yüzde 43'lük bölümü herhangi bir filtre kullanılmadan paylaşılıyor. 

Instagram'da en çok kullanılan filtre yüzde 10 ile Earlybird olurken bunu yüzde 8 ile X-Pro II, yüzde 5 ile Valencia, yüzde 4 ile Rise, Amaro ve Hefe filtreleri izliyor. Yüzde 3'lük kullanım oranına sahip olan Hudson, Brannan ve Nashville filtreleri ise son sıralarda yer alıyor. Kaynak: brandongaille.com

Konuyla ilgili yayınlanan En Popüler 10 Instagram Filtresi infografiğini aşağıda bulabileceğiniz gibi Instagram mobil uygulamalarını Android, iOS veya Windows Phone cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Instagram'da en çok kullanılan fotoğraf filtreleri

PAYLAŞ