Empire: Four Kingdoms Mobili Fethediyor - Haberler - indir.com

Empire: Four Kingdoms Mobili Fethediyor

Tahmini Okuma Süresi : 1 ' 35 ''   Yayınlanma Zamanı : 2019-01-30 00:00:00
Editör : Zafer YILMAZKARA
Kategori : Donanım

2013'e hızlı bir giriş yapan Empire: Four Kingdom oyunu düzenli olarak en çok satanlar listesinde yer alıyor. Görüşlerini aldığımız Goodgame Studios Türkiye Sorumlusu Çağlar Eğer, şunları söyledi;

"Empire: Four Kingdom?un gösterdiği gelişimle gurur duyuyoruz. Bu bizim mobil platformlardaki ilk oyunumuz olmakla birlikte geniş bir işlev yelpazesiyle akıllı telefonlar ve tablet bilgisayarlara anında uyarladığımız oldukça karmaşık bir oyun. Almanya sıralamalarında ve uluslararası listelerde gittikçe daha sık yer alıyor olmamız doğru yolda olduğumuzu gösteriyor. Öyle ki Empire: Four Kingdoms iki aydır Alman Top 20 listelerinde iPad ve iPhone içinen çok satan oyunlar arasında yer alıyor. Hatta oyun Ağustos ayından itibaren Android'in Top 10 listesine de girmeyi başarmış durumda. Bu da Goodgame Studios'un, Electronic Arts, Supercell ve King gibi sektörün uluslararası devleri arasına girmiş olduğuna işaret ediyor. Oyun, Fransa, Polonya veya Büyük Britanya gibi diğer önemli pazarların listelerinde de ilk on beş uygulama arasına girmiş durumda."

Goodgame Studios önümüzdeki haftalarda oyunun kapsamını ve eğlence dozunu artırmaya yönelik birçok büyük güncelleme yapmayı planlamakta. Bu yapılacak olan çalışmalarla birlikte Empire: Four Kingdoms hızlı büyümesinin devam ettirecek gibi gözüküyor.

Goodgame Studios hakkında
Hamburg merkezli Goodgame Studios, Avrupa'nın en hızlı büyüyen oyun şirketidir. Haziran 2009 yılında kurulan Goodgame Studios, bünyesinde 500'ü aşkın çalışanı barındıran bir online oyun geliştiricisi ve yayıncısıdır. Dünya çapında 154 milyon kişi Goodgame Studios´un sosyal online oyunlarını oynamaktadır.

PAYLAŞ