EA, Battlefront 2'nin en iyi oyunlarından olduğunu söyledi

Star Wars Battlefront 2 çıktığından beri bir takım tartışmalar yaşansa da, EA yapımın en iyi oyunlarından biri olduğunu söyledi.
Tahmini Okuma Süresi : 1 dk 28 sn   Eklenme Zamanı : 2017-12-06 09:30:00
Editör : Duygu Darılmaz
Kategori : Oyun

Oyun dünyasında oldukça kaliteli yapımların altında imzası bulunan Electronic Arts, son olarak oyun severlere Star Wars serisinden Battlefront 2'yi sunmuştu. Oyun, ilk duyurulduğu andan itibaren merakla beklenen oyunlar arasındaydı. Geçtiğimiz ay içerisinde, 17 Kasım tarihinde oyun tutkunlarının beğenisine sunulan Star Wars Battlefront 2, bir takım tartışmaların ortaya çıkmasına neden oldu. Genel anlamda oyun severler, oyun içerisindeki mikro ödemelerden şikayetçiydiler ve bu konu Star Wars Battlefront 2 ile beraber patlak verdi.

En İyi Oyunları Battlefront 2

Genel anlamda Star Wars: Battlefront 2 beklenildiği gibi oyuncular tarafından oldukça beğenildi ve teknik anlamda olumlu eleştiriler almayı başardı. Fakat EA Games tarafından oyun içerisinde uygulanan yaptırımlar, oyunculardan olumsuz eleştiriler gelmesine neden oldu. Gündemde oldukça sık tartışmalar yaşanan ve bu yaptırımların uygulandığı diğer oyunların da adının geçmesine neden olan Star Wars Battlefront 2'ye dair geçtiğimiz günlerde EA'den açıklama geldi. Şirket, star Wars Battlefront 2'nin en iyi yapımlarından biri olduğunu söyledi. Electronic Arts, konuyla ilgili açıklamasında; 'İyi haber ise, Star Wars Battlefront II bugüne kadar yaptığımız en iyi oyunlardan bir tanesi. Bunu direkt olarak oyunu oynayan oyunculardan duyuyoruz.' diyerek şöyle devam etti;  'Oyunumuzun oynanma sayısı, aktif oyuncu sayısı ve diğerleri her geçen gün artıyor ve bugüne kadar gördüğümüz en iyi rakamları ortaya çıkartıyor. Oyundaki derinlik ve genişlik ise inanılmaz. Ayrıca, önümüzdeki haftalarda da oyuna yepyeni ve bolca içerik ekliyor olacağız.'Daha Fazla Göster