Dünyanın ilk vatandaşlık alan insansı robotu Sophia, Marketing Meetup'a konuk olarak katılacak

Tahmini Okuma Süresi : 2 ' 1 ''   Yayınlanma Zamanı : 2018-04-16 10:50:00
Editör : Furkan Arıcan
Kategori : Teknoloji

Marketing Meetup tarafından düzenlenen Türkiye'nin lider bütünleşik pazarlama iletişimi bloğu pazarlamasyon.com'un düzenleyerek, dijital dünya ile teknoloji ve pazarlama dünyasını bir araya getirecek. Entelektüelliğe, iş zekasına, analitiğe odaklanarak ilham verici olanyeni nesil buluşma, Türkiye'nin dijital markası Yapı Kredi'nin dahil olduğu ana sponsorluğunda 19 Nisan Perşembe günü İstanbul'da düzenlenecek.

Bu yıl odaklanacağı okta deneyim konusu olacak olan Marketing Meetup'a ulusal ve uluslararası çok fazla önemli konuklar katılacak. Katılacak konuşmacılar arasında Olcayto Cengiz, Kenan Ünsal, Emrah Karpuzcu, Hanzade Acar & Mehmet Acar, Migros Marcom & CRM Direktörü KınaDemirelSanatçı, Eğitmen Bager Akbay, Aret Vartanyan, Happen Kurucu ve CEO & Dailymotion Kurucu Ortağı Didier RappaportDünyanın En İyi 10 Öğretmeni'nden biri seçilen Türk Nurten Akkuş, Muse İstanbul CEO'su Serdar Ekrem Şirin, Veri Bilimcisi Dr. Micheal Wu, Akademisyen, Yazar Erdem Aksakal, Yapı Kredi Genel Müdür Yardımcısı Yakup Doğan, Nazlı Kurşunoğlu ZER, Youtuber Aşkım İrem Aktulga, Unite.ad Genel Müdürü Arman Acar gibi isimler yer alacak.

Sophia Türkiye'ye Geliyor!

Gerçekleşecek olan programda Serdar Kuzuloğlu merak edilenleri soracak Yapı Kredi Genel Müdür Yardımcısı Yakup Doğan ve Birleşmiş Milletler Genel Kurulu Üyesi Sophia yanıtlayacak. İş dünyası için Türkiye'nin en değerli içeriklerini üretmeyi ve ekosistemi geliştirmeyi planlayan MARKETİNG Meetup'ın katılacak olan son konuğu ise Birleşmiş Milletler Genel Kurulu Komite Üyesi ve dünyanın vatandaşlık alan ilk insansı robotu Sophia olacak.

Yapay zeka teknolojisinin en üst seviyesinde yer alan ve onu temsil eden Sophia gazeteci, yazar, TV programcısı, Yeni Nesil Yaşam Uzmanı Serdar Kuzuloğlu ve Yapı Kredi Genel Müdür Yardımcısı Yakup Doğan ile aynı ortamda yer alacak ve kendisine sorulan sorulara cevap verecek. Bankacılığın dijital dönüşümü, dijital gelecek arzında konuların tartışılacağı programda, Sophia merak edilen tüm soruları yanıtlayacak.