Dünyanın en büyük tüketici elektroniği fuarı CES 2021 tarihleri değişti - Haberler - indir.com

Dünyanın en büyük tüketici elektroniği fuarı CES 2021 tarihleri değişti

Tahmini Okuma Süresi : 1 ' 7 ''   Yayınlanma Zamanı : 2020-09-11 13:30:02
Editör : Görkem Günay
Kategori : Etkinlik

Bütün dünyayı etkisi altına alarak sosyal hayatı ve iş hayatını bitme noktasına getiren ve birçok şirkete iflas bayrağını çektiren corona virüs salgını nedeni ile bir türlü yapılamayan etkinlikliklerden birisi de CES, yani en büyük tüketici elektroniği fuarı oldu. Salgının şu an dahi kontrol altına alınamıyor oluşu umutları suya düşürmüş durumda.

CES 2021 tarihleri değişti; dijital ortamda yapılacak!

Geçtiğimiz Temmuz ayı sonunda yapılan açıklama ile dijital ortamda gerçekleştirileceği duyurulan CES 2021 için yeni bir karar daha geldi. Tarihlerin değiştiği duyuruldu.

Duyurusu yapılan Huawei MatePad T10 ve MatePad T10s özellikleri ve fiyatıDuyurusu yapılan Huawei MatePad T10 ve MatePad T10s özellikleri ve fiyatı

Fuara ev sahipliği yapan CTA, CES 2021’in 11 – 14 Ocak 2021 tarihleri arasında yapılmasına karar verildiğini ilan etti. Resmi açıklamada şu ifadelere yer verildi;

CES 2021 dünyanın her yerinden katılımcıları, müşterileri, düşünce liderlerini ve medyayı birbirine bağlayan tamamen dijital bir deneyim olacak. Katılımcıların teknoloji yenilikçilerinden haber almalarına, en yeni teknolojileri ve en son ürün lansmanlarını görmelerine ve dünyanın dört bir yanından küresel markalar ve yeni başlayanlarla iletişim kurmalarına olanak tanıyacak.

PAYLAŞ